09/12/2015 / Близнюківський р-н

Заходи до Всеукраїнського тижня права у Близнюківській ЦБС

9 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся семінар «Державний захист: права, пільги, гарантії», участь у якому взяли представники громадських організацій, установ та закладів району.

 

 

На початку перед присутніми виступила директор Лозівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги І.М.Шевченко. Ірина Миколаївна коротко проінформувала учасників зустрічі із планом заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права, розповіла про те, які форми роботи проводяться для інформування населення щодо питань реалізації захисту прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.
Ознайомили з роботою своїх установ, організацій, з надання пільг, послуг, гарантій у частині захисту прав людини заступник директора центру зайнятості О.Г.Кулікова, заступник начальника управління захисту населення райдержадміністрації О.І.Мовчан, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Л.М.Погарська, в.о. начальника районного управління юстиції Ю.І.Іваненко. Виступаючі відповіли на запитання учасників семінару.
Крім цього протягом тижня з читачами бібліотеки проводилися бесіди на правову тематику.
В Близнюківській районній бібліотеці для дітей 10 грудня відбулася правова гра для читачів – учнів 5-А класу Близнюківського ліцею. Участь у грі взяла і класний керівник п’ятикласників С.Кирстя. Прослухавши про створення Конституції України та Конвенції прав дитини, учні разом з працівниками бібліотеки відправились у «подорож» по Країні Права. Імітуючи окремі ситуації, діти вчилися захищати себе від впливу незаконності, шукали шляхи вирішення різних життєвих проблем, розбирали нестандартні ситуації, вирішували, як правильно вчинити в тому чи іншому випадку.

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 13/12/2019
Права та обов’язки громадянина України
Тематично-виховна година 13/12/2019
Закони, з якими вчимося, працюємо, живемо
Конкурс ерудитів 13/12/2019
З дитинства знай свої права
Інформаційна хвилина 13/12/2019
Мир і дружба – не дива, або Знай свої права
Правова гойдалка 13/12/2019

Калита, Калита, медом полита

Андріївські вечорниці 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16