10/12/2015 / Великобурлуцький р-н

Акція «16 днів проти насильства» у Великобурлуцькій РБД

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї.

 

 

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.
З 25 листопада 2015 року колектив Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей (Фендрикова Г.І., Сула В.П., Ніконенко М.І.) активно приєднався до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Проведено низку тематичних заходів, які сприяють не лише залученню дітей до участі в акції, а й формують переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей.
Так, 30 листопада оформлено та розміщено в бібліотеці інформаційний стенд «Україна – за мир. Ми проти насилля» та розповсюджено буклети «Ми проти насильства», «Насильство в сім’ї», «Насильство. Підтримай дитину у скрутний час», «Конвенція ООН про права дитини», «Роль сучасної дитячої бібліотеки у становленні правової компетенції підростаючого покоління». 1 грудня до уваги читачів представлена книжкова виставка, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом «Біда великою буває», а 9 грудня для учнів 4-А кл. Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено бесіду-гру «Світова книга прав дитини». Незважаючи на досить невеликий вік учнів, вони досить активно включилися в роботу: демонстрували знання своїх прав, які захищає Конвенція ООН про права дитини.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16