24/11/2015 / Куп`янський р-н

«Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках»

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека продовжує реалізовувати проект «Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках»

Учасниками тренінгів стали непрацевдаштовані мешканці міста Харкова, внутрішньо переміщені особи.
Проект викликав зацікавленість у мешканців області, тому на прохання Куп’янської та Змієвської ЦБС, а також Районних центрів зайнятості цих міст, Регіональний тренінговий центр обласної бібліотеки провів 2 тренінги з ефективного пошуку роботи.

 

 

19 листопада відбувся тренінг у приміщенні Куп’янськой районної центральної бібліотеки. Куп’янский район один з найвіддаленіших в області, межує з Луганською областю. Для не працевлаштованих жителів міста та окремих сіл району тренінг з працевлаштування викликав жвавий інтерес, в інтерактивній формі слухачі відпрацьовували методи, форми та техніку пошуку роботи, складання персонального резюме, супроводжувального листа та правил ділового листування електронною поштою, проведення перемовин з роботодавцем., та як не натрапити на шахраїв.
В тренінгу прийняла участь Водолазька Лілія Олегівна – начальник відділу активної підтримки безробітних Куп`янського міськрайцентру зайнятості. Вона підкреслила, що партнерство між центрами зайнятості та бібліотеками є дуже корисним. Це співробітництво спрямоване на розширення доступу громадян до послуг з працевлаштування.
24 листопада 2015 року у приміщенні Зміївського Районного Центру Зайнятості відбувся тренінг «Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках» Тренінг було проведено спільно із Комунальним закладом «Зміївська централізована бібліотечна система» та Регіональним тренінговим центром ХОУНБ.
Слухачів було близько 20 осіб. Це безробітні як місцеві жителі так і внутрішньо переміщені особи та демобілізовані із АТО. На тренінгу були розглянуті питання сучасного механізму пошуку роботи, використання сайтів та онлайн-сервісів для працевлаштування, джерел пошуку вакансій.
Тренер РТЦ Наталія Грачова змістовно відповіла на питання слухачів щодо складання резюме, супровідного листа, проведення співбесіди з роботодавцем. Особливу зацікавленість присутніх викликала інформація як уберегти себе від шахрайства при пошуку роботи.
В роботі тренінгу взяла участь спеціаліст Зміївського районного центру зайнятості Любов Джокленко. Вона відмітила, що для м. Зміїв важливо, що саме бібліотеки зараз надають безкоштовний доступ до Інтернету, який можна використати для пошуку вакантних місць через численні сайти, що сприяє підвищенню конкурентоспроможності членів громади на ринку праці.
Проект «Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках» викликав зацікавленість у районних ЦБС області - говорить тренер проекту Наталія Грачова,- саме на їх прохання ми і вирішили проводити віїздні тренінги в районних бібліотеках. Куп’янськ та Зміїв це перші наші виїзди до не працевлаштованих мешканців області. На сьогодні вже є запрошення від інших районних бібліотек. Проект працює і ми будемо проводити тренінги з працевлаштування і надалі.

 

Новини та події

18/06/2019
Рутою, м’ятою, липовим цвітом Трійцю квітчайте сонячним літом
Книжково-ілюстративна виставка 14/06/2019
Мій татусь найкращий у світі
До Дня батька 14/06/2019
Зелений смайлик
Екологічні посиденьки 13/06/2019
Теплим сонечком зігріте по землі крокує літо
Літні заходи у бібліотец 13/06/2019
Тату, татусю, таточку...
День батька 13/06/2019
Зелене свято у травах іде
Народознавча експозиція 13/06/2019
Подорож в Піднебесну

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16