30/09/2015 / Дворічанський р-н

Летять літа, як білі журавлі

Ряд заходів до Міжнародного дня людей похилого віку (Дворічанська ЦБС)

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. До цього дня у Дворічанській ЦБС відбувся ряд заходів.

 

 

По традиції, цього дня кожного року до їдальні ПСП "Вільшанське" запрошуються всі люди поважного віку. І у цьому році також прийшли гості на свято «А вже осінь прийшла у мій сад». Спонсорами свята були директор ПСП "Вільшанське" Лебединський В.І. та сільський голова МараховськомуС.В. Працівники Вільшанського Будинку культури Семезиненко Л.Г., Козирев В.І., завідуюча бібліотечною філією Щетиніна Л.О. , учасники художньої самодіяльності: вокальна група "Натхнення" (Полтавченко Л.П, Дідок Н.Ф, Кутько О.В, Хвостова Н.П.) підготували свято, яке не лишило байдужими гостей. Гості стали активними учасниками заходу, вони співали й танцювали.
Завідуючими І-Пісківською і ІІ-Пісківською бібліотечними філіями Токаревою О.О. та Красюковою Н.В., за підтримки Пісківського сільського голови Бакунця В.В., було проведено свято «Летять літа, як білі журавлі» для людей похилого віку с.Піски. На заході лунали вірші, гуморески, спогади.
«Ми хочемо, щоб у вас не лише сьогодні а й завжди був хороший настрій. Щоб кожен день додавав бадьорості, щоб сонячне проміння зігрівало серця, а наші слова подяки возвеличували. Ми раді, що сьогоднішнє свято відбулося, і ми могли висловити все, що відчуваємо до Вас: свою повагу, шану, гордість, ніжність, відданість любові. Але це лише слова, лише крапля в морі. Наш обов’язок перед вами куди більший» – такі слова пролунали на заході «Мої роки, моє надбання» в с.Колодязне (завідуюча бібліотечною філією –Р.О.Білоус). Цей захід пройшов за підтримки Колодезнянського сільського голови А.В.Перепилиці.
А на базі Граківській бібліотечній філії (завідуюча С.М.Деркач), з нагоди Дня ветерана і людей похилого віку, відбулася зустріч клубу «Берегиня», який об’єднує жінок, що люблять поезію та пісні.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16