30/09/2015 / Кегичівський р-н

Всеукраїнський день бібліотек на Кегичівщині

Всеукраїнський день бібліотек, як відомо, співпадає з днем пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. І в цьому є сенс: адже книги, бібліотеки є невичерпним джерелом мудрості та людських чеснот. Бібліотеки нашого часу – це, здебільшого, публічні, загальнодоступні заклади. Але ж були часи, коли книгозбірні мали статус приватних і скористатися їх скарбами мали можливість вкрай обмежене коло людей. Натомість вже сама наявність бібліотеки сприяла підвищенню престижу свого власника.

 

 

Часи змінилися, а разом з ними змінилися і бібліотеки. На сьогодні це вже не просто книгозбірні – це осередки культури. Люди йдуть до бібліотечних закладів за порадою, за розрадою, за наукою, за вподобанням, за дозвіллям, за сотнями таких звичайних і незвичайних «за …». Відповідно, і сучасний бібліотекар має синтезувати у своїй діяльності риси вчителя, дослідника, психолога, актора, сценариста, аграрія і т.д. – усіх потроху. І бібліотекарі намагаються відповідати цим критеріям. Звичайно, не все виходить ідеально, але приємно констатувати той факт, що Кегичівська ЦБС має певні здобутки і заявляє про себе добрими справами на теренах Харківщини.
30 вересня 2015 року бібліотечну родину Кегичівщини було запрошено на урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек до районної державної адміністрації. Голова Кегичівської РДА Роман Гончаров запевнив присутніх в особистій зацікавленості осучаснення наших бібліотек, зокрема для того, щоб у найвіддаленіших куточках району люди мали можливість безкоштовного доступу до Інтернет-мережі. Гарні побажання від очільника району додали святкового настрою і душевного тепла хранителькам людської мудрості. А за добрим словом незабарилася і гарна справа – нагородження. Почесні грамоти Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради Роман Анатолійович вручив провідному методисту ЦРБ Риммі Пахомовій, заступнику директора ЦБС по роботі з дітьми Ніні Горді, завідуючим сільськими бібліотеками-філіями: Андріївською – Тетяні Нудьзі, Крутоярівською – Наталії Перцевій, Рояківською – Наталії Біліченко.
Отримали бібліотекарі вітання і від заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Данько, яка опікується діяльністю закладів культури Кегичівщини. До речі, знається на бібліотечній справі Тетяна Олексіївна з власного досвіду. Тож вітання навзаєм були доречними і щирими.
А концертна програма, яку підготували працівники районного будинку культури, перетворила цю урочисту зустріч на справжнісіньке свято.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16