30/09/2015 / Близнюківський р-н

Святкова нарада в Близнюківській ЦБС

29 вересня 2015 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулася святкова нарада бібліотекарів району.

 

 

На урочистість були запрошені голова районної державної адміністрації Сергій Шахматенко, голова районної ради Володимир Бреус, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Покас, селищний голова Геннадій Король. Очільники району привітали бібліотечних працівників зі святом та вручили кращим бібліотекарям грамоти. Зі словами привітань до присутніх звернулася і начальник відділу культури і туризму РДА Тетяна Захарчук, яка відзначила бібліотечних працівників подяками.
За тісну співпрацю та дієву допомогу в проведенні культурно-масових заходах подяки також вручені Любові Дробишевій – колишньому начальнику відділу культури, та Ніні Клименко – голові районної ради ветеранів.
Директор КЗ «Близнюківська централізована бібліотечна система» Надія Руденко щиро подякувала органам влади за підтримку закладів культури у вирішенні проблем. Протягом свята музичні вітання лунали від методиста районного Будинку культури Юлії Максимчук та завідуючої Верхньосамарською сільською бібліотекою-філією Наталії Криворучко.
Вже стало традицією для бібліотечних працівників та читачів нашого району організовувати краєзнавчі екскурсійні поїздки. Ми вже мали змогу побувати у Святогірській Лаврі, на острові Хортиця в м. Запоріжжя, в м. Полтава, в соляній шахті в м. Солідар та м. Дніпропетровськ. Під час кожної поїздки ми дізнавалися щось нове, отримували позитивні емоції, незважаючи на примхи природи в цей день. І відразу після поїздки ми вже задумувалися, куди б нам ще поїхати.
Цього року наша екскурсія відбулася на Харківщині, ми відвідали приватний екопарк Фельдмана. Це затишний куточок живої природи, чиста доглянута територія, де можна насолодитися парком, його ландшафтом, зоопарком. Екскурсія відбулася завдяки допомозі голови районної державної адміністрації Сергія Івановича Шахматенка.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16