30/09/2015 / Близнюківський р-н

Святкова нарада в Близнюківській ЦБС

29 вересня 2015 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулася святкова нарада бібліотекарів району.

 

 

На урочистість були запрошені голова районної державної адміністрації Сергій Шахматенко, голова районної ради Володимир Бреус, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Покас, селищний голова Геннадій Король. Очільники району привітали бібліотечних працівників зі святом та вручили кращим бібліотекарям грамоти. Зі словами привітань до присутніх звернулася і начальник відділу культури і туризму РДА Тетяна Захарчук, яка відзначила бібліотечних працівників подяками.
За тісну співпрацю та дієву допомогу в проведенні культурно-масових заходах подяки також вручені Любові Дробишевій – колишньому начальнику відділу культури, та Ніні Клименко – голові районної ради ветеранів.
Директор КЗ «Близнюківська централізована бібліотечна система» Надія Руденко щиро подякувала органам влади за підтримку закладів культури у вирішенні проблем. Протягом свята музичні вітання лунали від методиста районного Будинку культури Юлії Максимчук та завідуючої Верхньосамарською сільською бібліотекою-філією Наталії Криворучко.
Вже стало традицією для бібліотечних працівників та читачів нашого району організовувати краєзнавчі екскурсійні поїздки. Ми вже мали змогу побувати у Святогірській Лаврі, на острові Хортиця в м. Запоріжжя, в м. Полтава, в соляній шахті в м. Солідар та м. Дніпропетровськ. Під час кожної поїздки ми дізнавалися щось нове, отримували позитивні емоції, незважаючи на примхи природи в цей день. І відразу після поїздки ми вже задумувалися, куди б нам ще поїхати.
Цього року наша екскурсія відбулася на Харківщині, ми відвідали приватний екопарк Фельдмана. Це затишний куточок живої природи, чиста доглянута територія, де можна насолодитися парком, його ландшафтом, зоопарком. Екскурсія відбулася завдяки допомозі голови районної державної адміністрації Сергія Івановича Шахматенка.

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16