12/10/2012 / Ізюмський р-н

«Українське козацтво: відгомін віків»

Цикл заходів до Дня українського козацтва в Ізюмській ЦБС

День українського козацтва відзначається в Україні щорічно 14 жовтня згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99 в день свята Покрови Пречистої Богородиці.
12 жовтня 2012 року працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки підготували та провели для своїх молодих читачів історико-краєзнавчу годину «Українське козацтво: відгомін віків», присвячену цій даті.

Українські козаки зробили значний внесок у справу реального втілення національної ідеї в українському суспільстві. Тема козацтва особливо важлива для нашого краю, оскільки в 1861 році було побудовано місто-фортецю Ізюм, яке потім стало центром Ізюмського Слобідського козачого полку. Саме ця краєзнавча сторінка була складовою даного заходу.
Цікаво і змістовно відтворили тему козацтва в своїй роботі і сільські бібліотеки-філії. Так, у Капитолівській сільській бібліотеці проведено урок народознавства «Шляхами козацької слави», в рамках якого пройшли козацькі забави для дітей шкільного віку. В бібліотеках сіл Комарівка, Бугаївка, Студенок та інших оформлено книжкові виставки «Я знаю Вас, потомки запорожців»
Мета проведених заходів: виховати в молоді почуття патріотизму, повагу до козацьких традиції та звичаїв, оскільки саме на них виросло не одне покоління українців.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16