16/09/2015 / Близнюківський р-н

Пам'ять заради життя

Ряд заходів до 72-ї річниці визволення Близнюківщини (Близнюківська ЦБС)

В бібліотеках Близнюківської централізованої бібліотечної системи з нагоди 72-ї річниці визволення Близнюківщини від німецьких загарбників, яке відзначалося 16 вересня 2015 року, відбувся ряд заходів.

 

 

Так, патріотична година «Подвиг народу безсмертний'' відбулася в Олексіївській сільській бібліотеці-філії. Захід розпочався з покладання квітів до Братської Могили та виступом сільського голови Кірієнко О.М. На захід були запрошені ветерани війни, учасники бойових дій Г.П. Крупка та М.П. Конотоп. Завідуюча бібліотекою Інна Коростій та учень школи Сергій Богдановський розповіли присутнім про визволення Близнюківщини, а учні 6-го класу декламували вірші про війну. Наприкінці заходу звучали пісні про Україну у виконання Маргарити Богдановської, Вікторії Мовчан та Сергія Богдановського.
Для відвідувачів Верхньосамарської сільської бібліотеки-філії цього дня завідуюча бібліотекою Наталія Криворучко підготувала огляд книг та матеріалів із періодичних видань на тему «Коли горів мій край в огні…» Завідуюча Бурбулатівською сільською бібліотекою-філією Ірина Завгородня спільно зі школою та сільською радою провели біля обелісків в селі Бурбулатове та селі Олександрівка годину пам’яті «За честь, за волю, за народ…»
Хвилюючою була патріотична година «Пам'ять заради життя» для мешканців села Садове, в якій взяла участь завідуюча Садовською сільською бібліотекою Ірина Принь. Для учнів – читачів 3-В класу Близнюківського ліцею (класовод Ромащенко О.В.) було проведено урок пам?яті «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ», а з учнями 3-Б класу (класовод Огар І.П.). пройшла патріотична година «Ріка нашої пам?яті».
Працівники бібліотеки розповіли дітям про окупацію району та селища Близнюки, про партизанські загони та підпільні організації, які діяли на той час, про окремих патріотів нашої Близнюківщини, про їхній героїзм та мужність. Для дітей представлено викладку літератури «Пам'ять заради життя».
Кожен захід закінчувався голосними закликами «Хай буде мир! Хай буде мир віднині і довіку».

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16