11/09/2015 / Лозівський р-н

Мій дім – моя Україна

Патріотична вітрина (Лозівська ЦБС)

Патріотичне виховання дітей та молоді має давні традиції у бібліотеках, але сьогодення розставляє нові акценти і вимагає розширення цього завдання. В Комсомольській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС для користувачів бібліотеки пройшов тиждень патріотичного виховання, в рамках якого бібліотекарі організували патріотичну вітрину «Мій дім – моя Україна».

 

 

Вітрина наповнена цікавою літературою про Україну різної доби існування, літературою патріотичної тематики. Також на вітрині розміщено твори письменників: Д.Білика “Козацький оберіг ”, В.Босовича “Володимир, син Святослава”, Б.Лепкого“Крутіж”, “Мотря”, В. Кулановського “Іван Сірко”, Г.Гордасевича “Степан Бандера: людина і міф”, Ю.Киричука “Історія УПА” та інші.
На виставці представлені сучасні матеріали, дослідження, статті про роль України у війні, наведені правдиві факти про втрати українців, героїзм і мужність воїнів УПА, світлини, спогади тих, хто ще живе і до цього часу не визнаний державою, як воююча сторона, правдиві матеріали про дивізію СС”Галичина” і її внесок у боротьбу за незалежну Україну. Нові документальні матеріали, публікації у періодичних виданнях, інформаційні матеріали стануть джерелом патріотичного виховання.
Сьогоднішня ситуація в Україні також не залишає байдужими її маленьких громадян. В читальній залі бібліотеки оформлено виставку малюнків дітей «Ми за мир!» За допомогою олівців та фарб діти висловили свій погляд на ситуацію в Україні, своє бачення мирного життя, свої сподівання. Талантом і майстерністю вразили відвідувачів бібліотеки малюнки членів клубу «Майстерня доброго настрою».

 

Новини та події

05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд 04/12/2019
Ми проти насильства
У часть у Всеукраїнській акції 03/12/2019
Подай руку допомоги
Цикл заходів до Міжнародного дня інвалідів 03/12/2019
Бібліотека як організатор сімейного читання
Семінар для завідувачів сільських бібліотек-філій 02/12/2019
Уклін всім, хто край свій боронить
Вечір-зустріч 01/12/2019
Зустріч з дитячою письменницею
Люботинська ЦДБ

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16