01/09/2015 / Куп`янський р-н

Знання – це скарб, а книга – ключ до нього

День знань в бібліотеках Куп`янської ЦБС


Ось і промайнуло літо, і знову школярі готові до подорожі в країну знань. З початком нового навчального року бібліотекарі Куп`янської централізованої бібліотечної системи підготували безліч цікавих заходів і запросили своїх читачів у світ таємничих загадок і неймовірних пригод.

 

 

До Дня Знань в усіх бібліотеках традиційно розгорнуті книжкові виставки, перегляди літератури. В центральній районній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Ключі знань». Цікаво пройшли інформаційні години «Перший дзвоник – дзвоник надії» та «Слово до слова – складеться мова», які провели для учнів 1-2 класів бібліотекарі Сеньківської і Петропавлівської бібліотечних філій.
Екскурсію «Перше знайомство з бібліотекою» для своїх маленьких користувачів провела завідуюча Грушівською бібліотечною філією. Справжнє свято книги «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього» для першокласників підготували бібліотекарі Новоосинівської бібліотечної філії. Діти відповідали на запитання вікторини, брали участь в конкурсах. Захід пройшов весело і цікаво.
В Кіндрашівській бібліотечній філії 1 вересня пройшов патріотичний урок «Україна – єдина країна» для учнів 6-го класу. Мета уроку – ознайомлення учнів з основними подіями становлення державності України, формування відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, виховування поваги до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців. Для дітей була підготовлена презентація «Моя країна», відеоролик «Мій рідний край». Всі разом співали державний гімн, брали участь у вікторинах, декламували патріотичні вірші, вивчали слова відомих людей про Батьківщину, також згадували відомих людей, які відзначилися своїми досягненнями. Згадали події, які відбуваються зараз в Україні, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Завершився урок інтерактивною вправою «З теплом у серці». Кожен учень написав побажання Україні, та всі разом склали великий пазл мапи України.

 

Новини та події

06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16