01/09/2015 / Куп`янський р-н

Знання – це скарб, а книга – ключ до нього

День знань в бібліотеках Куп`янської ЦБС


Ось і промайнуло літо, і знову школярі готові до подорожі в країну знань. З початком нового навчального року бібліотекарі Куп`янської централізованої бібліотечної системи підготували безліч цікавих заходів і запросили своїх читачів у світ таємничих загадок і неймовірних пригод.

 

 

До Дня Знань в усіх бібліотеках традиційно розгорнуті книжкові виставки, перегляди літератури. В центральній районній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Ключі знань». Цікаво пройшли інформаційні години «Перший дзвоник – дзвоник надії» та «Слово до слова – складеться мова», які провели для учнів 1-2 класів бібліотекарі Сеньківської і Петропавлівської бібліотечних філій.
Екскурсію «Перше знайомство з бібліотекою» для своїх маленьких користувачів провела завідуюча Грушівською бібліотечною філією. Справжнє свято книги «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього» для першокласників підготували бібліотекарі Новоосинівської бібліотечної філії. Діти відповідали на запитання вікторини, брали участь в конкурсах. Захід пройшов весело і цікаво.
В Кіндрашівській бібліотечній філії 1 вересня пройшов патріотичний урок «Україна – єдина країна» для учнів 6-го класу. Мета уроку – ознайомлення учнів з основними подіями становлення державності України, формування відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, виховування поваги до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців. Для дітей була підготовлена презентація «Моя країна», відеоролик «Мій рідний край». Всі разом співали державний гімн, брали участь у вікторинах, декламували патріотичні вірші, вивчали слова відомих людей про Батьківщину, також згадували відомих людей, які відзначилися своїми досягненнями. Згадали події, які відбуваються зараз в Україні, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Завершився урок інтерактивною вправою «З теплом у серці». Кожен учень написав побажання Україні, та всі разом склали великий пазл мапи України.

 

Новини та події

26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району 26/06/2020
Конституція і молодь: погляд в сьогодення
Виставка-дискусія 25/06/2020
Майбутнє дітей України – вільне від наркотиків
Виставка-пересторога 25/06/2020
Високі думи, зоряні серця
Виставка-портрет (до 110-річчя від дня народження І.І.Неходи) 25/06/2020
Конституція України: традиційне і нове
Книжкова виставка 24/06/2020
Із вічного джерела поезії
Книжкова виставка 22/06/2020
Стала пам'ять обеліском
Книжкові виставки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16