01/09/2015 / Куп`янський р-н

Знання – це скарб, а книга – ключ до нього

День знань в бібліотеках Куп`янської ЦБС


Ось і промайнуло літо, і знову школярі готові до подорожі в країну знань. З початком нового навчального року бібліотекарі Куп`янської централізованої бібліотечної системи підготували безліч цікавих заходів і запросили своїх читачів у світ таємничих загадок і неймовірних пригод.

 

 

До Дня Знань в усіх бібліотеках традиційно розгорнуті книжкові виставки, перегляди літератури. В центральній районній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Ключі знань». Цікаво пройшли інформаційні години «Перший дзвоник – дзвоник надії» та «Слово до слова – складеться мова», які провели для учнів 1-2 класів бібліотекарі Сеньківської і Петропавлівської бібліотечних філій.
Екскурсію «Перше знайомство з бібліотекою» для своїх маленьких користувачів провела завідуюча Грушівською бібліотечною філією. Справжнє свято книги «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього» для першокласників підготували бібліотекарі Новоосинівської бібліотечної філії. Діти відповідали на запитання вікторини, брали участь в конкурсах. Захід пройшов весело і цікаво.
В Кіндрашівській бібліотечній філії 1 вересня пройшов патріотичний урок «Україна – єдина країна» для учнів 6-го класу. Мета уроку – ознайомлення учнів з основними подіями становлення державності України, формування відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, виховування поваги до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців. Для дітей була підготовлена презентація «Моя країна», відеоролик «Мій рідний край». Всі разом співали державний гімн, брали участь у вікторинах, декламували патріотичні вірші, вивчали слова відомих людей про Батьківщину, також згадували відомих людей, які відзначилися своїми досягненнями. Згадали події, які відбуваються зараз в Україні, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Завершився урок інтерактивною вправою «З теплом у серці». Кожен учень написав побажання Україні, та всі разом склали великий пазл мапи України.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16