10/06/2015 / Зачепилівський р-н

Літній оздоровчий майданчик – в гостях у бібліотеки

Дні шкільних канікул в Зачепілівській ЦБС

Літо. Весела і гомінка пора, яку з нетерпінням чекають усі діти. Позаду шкільне життя, попереду канікули. І кожна дитина хоче провести їх цікаво і незабутньо.
Відпочинок дитячого літнього оздоровчого майданчика набрав обертів. Зачепилівська централізована бібліотечна система підготувала за планом роботи низку цікавих матеріалів, як для малечі, так і для юнацтва: колекція фільмів і мультфільмів, екскурсія до бібліотеки та краєзнавчої музейної кімнати, Інтернет-мандрівки до Киево-Печерської лаври, подорожували національними музеями світу, віртуально дізналися про «Сім чудес України» та «Таємничих мешканців морських печер». Актуальним є і перегляд художніх фільмів та відеороликів про Другу Світову війну. Цікаво проходять бібліотечні уроки, різноманітні ігри, розважальні програми та конкурси, екологічні диспути. До уваги користувачів діють книжкові виставки.

 

 

Літні канікули для користувачів центральної районної дитячої бібліотеки розпочалися бібліотечним уроком «Країна, якої немає на карті». Діти дізналися багато цікавого про храм книги – бібліотеку, історію виникнення та розвитку книги, ознайомилися з новинками літератури та періодики. Екологічний диспут «В долонях Всесвіту – Земля» працівники бібліотеки приурочили до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Захід спонукав кожного присутнього замислитися над питанням бережного ставлення до навколишнього середовища, відповідальності майбутніх поколінь за життя на планеті Земля.
Інтернет-подорож: «Славетними місцями України» здійснили члени гуртка з вивчення англійської мови Зачепилівського ліцею. Коментарі до відеоматеріалів по темі були озвучені англійською мовою, що сприяло вивченню розмовної мови.
Урок гарної поведінки «Озирнись на свій вчинок», година здоров’я «Геть паління! Ми здорове покоління!», ситуативна гра «Вчинки та наслідки». Змістовні канікули в дитячій бібліотеці – це реально!
Усі заходи проходять жваво, весело та пізнавально. Тож бажаємо дітям гарного відпочинку, веселих канікул та цікавого читання. Завітайте до бібліотеки і ви отримаєте задоволення та гарний настрій. Будемо раді бачити усіх бажаючих.
У бібліотеці можна робити все: читати, малювати, спілкуватися через Інтернет, грати в ігри і гарно проводити свій час.

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16