26/05/2015 / м. Лозова

Буктрейлер – додаткова промоція книги

(Лозівська юнацька бібліотека)

Цей рік в Лозівській юнацькій бібліотеці проходить під гаслом «Читай українською!» Книжковий фонд регулярно поповнюється новою літературою.

 

 

От і нещодавно в бібліотеку надійшли нові книги культових авторів сучасної української літератури. Здебільшого, це переможці найпрестижнішого літературного конкурсу "Коронація Слова". Серед них – Володимир Лис, Надія Гуменюк, Макс Кідрук, Сергій Бут, Люко Дашвар, Дара Корній, Жанна Куява, Андрій Кокотюха, Ірен Роздобудько, Світлана Талан, Любко Дереш та багато інших.
Серед цих книжок – історичні романи, фантастика й детективи, про життя і кохання. Чимало також дитячої літератури. Ці книги знаходяться у відкритому доступі, пропагуються серед читачів за допомогою виставок і тематичних буклетів. Та останнім часом з’явився ще один засіб популяризації книги – буктрейлер.
Буктрейлер – це невеликий відеоролик, що розповідає у довільній художній формі про будь яку книгу. Мета таких роликів – пропаганда читання, залучення уваги до книг за допомогою візуальних засобів, характерних для трейлерів до кінофільмів.
На рахунку юнацької бібліотеки вже п’ять таких роликів. Раніше були створені буктрейлери на книги Л.Дашвар «Молоко з кров’ю», В.Гранецької «Мантра-омана», А.Куркова «Маленьке Левеня і львівська Мишка». Вони були відзняті без залучення читачів.
Та якось авторці цієї статті (і за сумісництвом – усіх відеороликів) спало на думку залучити юних користувачів бібліотеки до створення буктрейлерів на дитячі книги. Так з’явилася на світ реклама ще двох книг – М.Савки «Чи є в Бабуїна бабуся?» і Є.Гуцала «Зайці в полі варять борщ».
Зйомки завжди проходять дуже весело, юним акторам дозволяється пустувати, а наприкінці усі учасники ласують солодощами від бібліотеки. З’явитися на екрані вже встигли Ваня Ялоян, Віка Ластівка, Єгор Байков, Віка Морозан, Костик Гонтаренко, Ліза Майстренко, Даня Міткевич, Едик Трещьов, Кирило Дворський і Саша Ляшенко.
Переглянути наші буктрейлери усі охочі зможуть на каналі «Лозівська юнацька бібліотека» в YouTube, а також на сторінках бібліотеки ВКонтакті та на Фейсбуці.

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16