21/08/2012 / Зачепилівський р-н

„Україна – єдина і неповторна”

Цикл заходів до річниці Незалежності України у Зачепилівській ЦРБ

У житті кожної нації є події, які визначають подальшу ії історію, сенс буття, ії місце у світовому просторі. Є такі події і у нас, українців. Одна з них – проголошення Верховною Радою 24 серпня 1991 року Акту про Незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто, як день народження держави, а передусім, як світле свято пам’яті про не одне покоління наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності.
Готуючись до відзначення Дня Державного прапора та 21-ї річниці Незалежності України Зачепилівська центральна районна бібліотека провела цикл заходів.

 

 

20.08.2012 р. відбулося засідання клубу «Візерунки долі». На зустріч прийшли майстрині у піднесеному настрої, захопивши із собою шедеври своєї майстерності. Атмосфера надихала, роботи переливалися різноманітними кольорами та техніками. Усіх поєднала любов до України, наших звичаїв та традицій. Під час зустрічі любителів вишивки майстрині ділилися секретами вишивання.
21.08.2012 року у читальному залі бібліотеки було проведено “круглий стіл” з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України на тему «Україна – єдина і неповторна», у якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Бойко Н.Г., начальник Зачепилівського районного управління юстиції, депутат районної ради Кисіль В.О., начальник управління економіки райдержадміністрації Шаповал Т.В., начальник відділу культури і туризму Варкентін І.В., завідуюча сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Пашкова С.І., представники громадськості та засобів масової інформації.
Ведучі Дикун Я.Є. та Корнєєва Т.В. розпочали зустріч з огляду літератури «Україна незалежна й суверенна», коротко ознайомили з історією виникнення прапора та панорамою фактів подій історії України після здобуття незалежності.
Метою проведення заходу було розширити серед присутніх поняття про незалежність і волю народу України, а також формувати національну свідомість, любов до рідної землі, мови, історії та гордості за свою Батьківщину. Бібліотекарі ознайомили присутніх з символікою нашої держави. Особливе задоволення присутні отримали від виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Українські вишиванки – наче райдуги світанки», рзгорнутої у бібліотеці та перегляду документального фільму «Таємний код прапора».
Учасники “круглого столу” за чашкою запашного чаю з солодощами обговорили основні принципи України як суверенної держави, історію становлення і утвердження державних символів України.

 

Новини та події

24/08/2019
Квітни, моя Україно
Книжкова виставка 21/08/2019
Квітуча і рідна моя Україна
Виставка-вітання 20/08/2019
Герої війни – наші земляки
Відкритий перегляд літератури 20/08/2019
Коли війна прийшла в наш дім
Виставка-архів 16/08/2019
Великий майстер пера
Книжкова виставка 16/08/2019
Острів читання на планеті літо
Літні читання 16/08/2019
Весела і забавна англійська мова
Заняття розмовного клубу

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16