07/05/2015 / Ізюмський р-н

Перемога в серцях поколінь

Заходи до Дня Перемоги в Ізюмській ЦРБ

Чимало свят нам дарує весна, але найбільш хвилюючим є величне свято Перемоги. День пам’яті, який організовано Ізюмською центральною районною бібліотекою, присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - це лише маленька часточка великої данини пошани усім тим, хто брав участь у тих трагічних подіях. Бібліотечні заходи, які пройшли в рамках відзначення цієї дати, спрямовані на висвітлення подвигу українського народу у воєнні роки, популяризацію художньої, історичної літератури про війну.

 

 

Для дорослих читачів та юнацтва в читальній залі бібліотекарі оформили виставку воєнно-патріотичної книги «70 років: Перемога в серцях поколінь», біля якої директором ЦРБ В. М. Лисаченко проведено огляд літератури та коментована бесіда про мужність та героїзм нашого народу, про європейсько-український символ свята – червоний мак, бо саме він у наших піснях зацвітає там, де пролилася козацька кров.
Для школярів молодших класів пройшов час історії «Ми шануємо пам'ять героїв своїх», присвячений нашим землякам, учасникам Другої світової війни. Діти мали змогу переглянути фотоальбоми, книги, почули розповіді про бойові подвиги героїв-ізюмчан, про сторінки історії перемоги, ознайомилися з новим українським символом, який виявив нашу повагу до тих, хто знищив нацизм. Наші читачі ще зовсім маленькі, але вони розуміють важливість події – святкування Дня Перемоги.
На зустрічі з головами ветеранських організацій району, яка була присвячена вшануванню ветеранів Другої світової війни, директор ЦРБ В. М. Лисаченко підкреслила важливість їх спільної роботи з бібліотеками в формуванні патріотизму у підростаючого покоління на прикладах мужності та героїзму захисників Вітчизни.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16