07/05/2015 / Ізюмський р-н

Перемога в серцях поколінь

Заходи до Дня Перемоги в Ізюмській ЦРБ

Чимало свят нам дарує весна, але найбільш хвилюючим є величне свято Перемоги. День пам’яті, який організовано Ізюмською центральною районною бібліотекою, присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - це лише маленька часточка великої данини пошани усім тим, хто брав участь у тих трагічних подіях. Бібліотечні заходи, які пройшли в рамках відзначення цієї дати, спрямовані на висвітлення подвигу українського народу у воєнні роки, популяризацію художньої, історичної літератури про війну.

 

 

Для дорослих читачів та юнацтва в читальній залі бібліотекарі оформили виставку воєнно-патріотичної книги «70 років: Перемога в серцях поколінь», біля якої директором ЦРБ В. М. Лисаченко проведено огляд літератури та коментована бесіда про мужність та героїзм нашого народу, про європейсько-український символ свята – червоний мак, бо саме він у наших піснях зацвітає там, де пролилася козацька кров.
Для школярів молодших класів пройшов час історії «Ми шануємо пам'ять героїв своїх», присвячений нашим землякам, учасникам Другої світової війни. Діти мали змогу переглянути фотоальбоми, книги, почули розповіді про бойові подвиги героїв-ізюмчан, про сторінки історії перемоги, ознайомилися з новим українським символом, який виявив нашу повагу до тих, хто знищив нацизм. Наші читачі ще зовсім маленькі, але вони розуміють важливість події – святкування Дня Перемоги.
На зустрічі з головами ветеранських організацій району, яка була присвячена вшануванню ветеранів Другої світової війни, директор ЦРБ В. М. Лисаченко підкреслила важливість їх спільної роботи з бібліотеками в формуванні патріотизму у підростаючого покоління на прикладах мужності та героїзму захисників Вітчизни.

 

Новини та події

21/01/2020
І дорослий знає, і дитина - Україна в нас єдина
До Дня Соборності України 21/01/2020
Моя велика, неділима, навік єдина Україна
Книжкова виставка 21/01/2020
Великий день єднання
Історичний хронометр 21/01/2020
Ланцюг єднання скріпив Соборність
До Дня Соборності України 20/01/2020
Дозвольте заколядувати!
Духовно-народознавче свято 20/01/2020
Соборна і єдина – ти Україно
Урок історичної пам’яті 20/01/2020
Країна дитинства Всеволода Нестайка
Гра-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16