24/08/2012 / м. Лозова

„Бібліотечне містечко на святі Незалежності України”

Акція „Читальний зал під відкритим небом” у Лозовій

Цього року в місті Лозова до загальноміського святкування Дня Незалежності України приєдналася юнацька бібліотека. Вона вперше провела акцію «Читальний зал під відкритим небом».

 

 

Посеред площі розмістилося таке собі дитяче містечко. Бібліотекарі прикрасили його повітряними кульками, вишитими рушниками, яскравими плакатами. Всі охочі мали змогу, зручно розмістившись за столиком, погортати дитячі журнали і книги, представлені на виставках. Потенційні читачі знайомилися з літературою, яка розповідає про національні символи України. Дехто виявив бажання записатися до бібліотеки.
Кожен з малят залишив на пам'ять про перебування на святі свою долоньку. Її вирізали з кольорового паперу і підписували своїм ім’ям. А потім з них створювали аплікації і розміщували на великому ватмані. Так невдовзі тут з’явилися павич, метелик, сонечко, дубок, ялинка і їжачок.
Діти охоче відповідали на запитання вікторини, що вони знають про Україну, згадували українські казки. Та найбільше малечі припав до серця майстер-клас з виготовлення ляльки мотанки. Звичайно ж, дітлахам запропонували зробити найпростіші з них – янгола і зайчика-на-пальчик, для чого знадобилися лише один клаптик тканини і шматочок синтепону. Приєдналися до цього заняття мами й бабусі. Вони допомагали своїм чадам зав’язувати вузлики. Таких іграшок було виготовлено кілька десятків. Їх, зроблених власноруч, діти забрали з собою разом із призами.
А наостанок бібліотекарі роздали малятам кольорову крейду і запропонували розмалювати величезну мапу України, контур якої заздалегідь був зображений просто на асфальті.

 

Новини та події

20/09/2021
Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним
Книжково-тематичну виставку 20/09/2021
Сторінками забутих книг
Ретро-виставка 20/09/2021
Пам’ятаємо, зберігаємо, не забуваємо
Історична година 20/09/2021
Україна – земля героїчного народу
До Дня партизанської слави 18/09/2021
І. Багряний - видатний письменник і громадський діяч
Виставка-презентація 17/09/2021
Війною плакала земля
Марафон пам’яті 16/09/2021
І.Багряний: стежки до пізнання
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16