15/04/2015 / Лозівський р-н

Свято дитячого читання в Лозівській ЦБС

Одним з перевірених часом комплексу заходів з популяризації дитячої літератури є Тиждень дитячого читання, який проходить під час весняних канікул. Це справжнє свято для читачів, завжди нові книжкові відкриття, заохочення кращих, зустрічі з письменниками, сюрпризи, подарунки...

Одним з перевірених часом комплексу заходів з популяризації дитячої літератури є Тиждень дитячого читання, який проходить під час весняних канікул. Це справжнє свято для читачів, завжди нові книжкові відкриття, заохочення кращих, зустрічі з письменниками, сюрпризи, подарунки...
Театралізовані мініатюри,книжкові карнавали, конкурсні програми, ігрові вікторини слугують головному — підвищенню інтересу до читання, розвитку пізнавальної активності та творчих здібностей дітей. Під час Тижня юні користувачі отримали багато корисної інформації, здійснили своєрідну мандрівку до неосяжного всесвіту цікавих книжок. Такими мандрівниками стали читачі Чернігівської бібліотеки, відвідавши «Чарівний Книголенд», Перемозької бібліотеки, потрапивши до «Казкової путаниці», Смирнівської бібліотеки, подорожуючи літературним диліжансом «Пригоду за пригодою – читаємо з насолодою».
Цікаві таємниці відкрилися тим, хто завітав до Катеринівської бібліотеки і прийняв участь у бібліо-квесті «Таємниці відомих казкарів», до Шатівської бібліотеки на аукціон цікавих повідомлень «Таємниці книжкової полиці», Павлівської бібліотеки, щоб поблукати «Бібліотечним лабіринтом». Незабутніми для дітей стали зустрічі з казковими героями, відомими казкарями, чарівниками. Такі зустрічі організували Лозівська районна дитяча бібліотека під час віртуальної мандрівки у казковий світ «Хай в кожен дім приходить казка, а в ній пригода, мудрість, ласка», Новоіванівська бібліотека, яка представила казковий мульт-колаж «Казку відгадай – книгу прочитай», а читачі Артільської бібліотеки відкривали чарівний сундучок «Казковий світ».
Сподобалися нашим маленьким відвідувачам і різноманітні конкурсно-розважальні програми, які пройшли у Михайлівській бібліотеці – «Часу не гаємо-книжки читаємо», Яковлівській бібліотеці – «Дивовижні пригоди у чарівній комірці», Садівській бібліотеці – «Нам з книгою цікаво жити, творити, сміятись і дружити».
Різноманітні заходи – літературні лото, інтелектуальна «тусовка», слайд-презентації, казкові феєрії, читацькі аукціони чекали на юних відвідувачів бібліотек у квітні і були присвячені Всесвітньому дню дитячої книги, який святкується 2 квітня, в день народження видатного казкаря світу Г. Х. Андерсена.
15 квітня 2015 року члени клубу за інтересами «Книжкові посиденьки» Лозівської районної бібліотеки для дітей подорожували віртуальним Мультилендом. Так вони відмічали Всесвітній день мультиплікації і дізналися багато цікавого про історію анімації, переглянули мультфільми, зняті в 20-30-х роках минулого сторіччя, перші комп’ютерні та 3D фільми. Найбільше враження на юних мандрівників справив мультфільм, знятий у 1894 році, а літературна вікторина «Книжкова мультипрезентація» була розгадана миттєво.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16