01/04/2015 / Куп`янський р-н

Тиждень дитячого читання в бібліотеках Куп’янської ЦБС

Щороку в дні шкільних канікул в усіх українських бібліотеках відзначається Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.В ці дні особливо багатолюдно в бібліотеках Куп’янської централізованої бібліотечної системи. Дітлахи з задоволенням беруть участь в різноманітних заходах.

 

 

Працівники центральної районної бібліотеки підготували для своїх читачів багато цікавих заходів. В відділі обслуговування дітей та юнацтва оформлена виставка-порада «Чарівний книжковий світ». Маленькі користувачі мали змогу ознайомитися із розмаїттям цікавих українських і зарубіжних казок.
Виставка-привітання «Книжка-іменинниця» розповіла про письменників-ювілярів 2015 року. Користувачі бібліотеки ознайомилися із творами «Слово о полку Ігоревим», «Чорна рада» П. Куліша, «Тарас Бульба» М. Гоголя та іншими.
Для учнів 6-го класу ЗОШ № 1 проведено літературну годину «Країна сонячного добра», присвячену 85-річчю від дня народження В. Нестайка. Завідуюча відділом обслуговування дітей та юнацтва Авксентьєва Н. В. розповіла присутнім про життєвий і творчій шлях класика сучасної дитячої літератури, його перші оповідання, фільми, які зняті за його творами.
В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в бібліотеці проведена інтелектуально-пізнавальна гра «У країні Мульті-Пульті». Діти ознайомились з веселими пригодами улюблених героїв мультиплікаційних фільмів, відповідали на запитання вікторини. Із мережі Інтернет переглянули мультфільми «Том і Джері», «Маша і Ведмідь», «Котигорошко і його друзі» та інші.
Дуже сподобалась учням 5-го класу ЗОШ № 1 літературна гра «Казкар датського королівства». Діти узнали багато цікавого про життєвий і творчий шлях Г. Х. Андерсена, 210-річчя від дня народження якого святкує весь світ. Дітлахи згадали відомі в усьому світі казки «Снігова королева», «Стійкий олов’яний солдатик», «Дюймовочка» та інші, численні екранізації, мультфільми, театральні постановки. Захід провела завідуюча читальною залою Разенкова Ю. І. Наприкінці всі учасники заходу отримали призи.

 

Новини та події

05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району 26/06/2020
Конституція і молодь: погляд в сьогодення
Виставка-дискусія 25/06/2020
Майбутнє дітей України – вільне від наркотиків
Виставка-пересторога

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16