01/04/2015 / Куп`янський р-н

Тиждень дитячого читання в бібліотеках Куп’янської ЦБС

Щороку в дні шкільних канікул в усіх українських бібліотеках відзначається Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.В ці дні особливо багатолюдно в бібліотеках Куп’янської централізованої бібліотечної системи. Дітлахи з задоволенням беруть участь в різноманітних заходах.

 

 

Працівники центральної районної бібліотеки підготували для своїх читачів багато цікавих заходів. В відділі обслуговування дітей та юнацтва оформлена виставка-порада «Чарівний книжковий світ». Маленькі користувачі мали змогу ознайомитися із розмаїттям цікавих українських і зарубіжних казок.
Виставка-привітання «Книжка-іменинниця» розповіла про письменників-ювілярів 2015 року. Користувачі бібліотеки ознайомилися із творами «Слово о полку Ігоревим», «Чорна рада» П. Куліша, «Тарас Бульба» М. Гоголя та іншими.
Для учнів 6-го класу ЗОШ № 1 проведено літературну годину «Країна сонячного добра», присвячену 85-річчю від дня народження В. Нестайка. Завідуюча відділом обслуговування дітей та юнацтва Авксентьєва Н. В. розповіла присутнім про життєвий і творчій шлях класика сучасної дитячої літератури, його перші оповідання, фільми, які зняті за його творами.
В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в бібліотеці проведена інтелектуально-пізнавальна гра «У країні Мульті-Пульті». Діти ознайомились з веселими пригодами улюблених героїв мультиплікаційних фільмів, відповідали на запитання вікторини. Із мережі Інтернет переглянули мультфільми «Том і Джері», «Маша і Ведмідь», «Котигорошко і його друзі» та інші.
Дуже сподобалась учням 5-го класу ЗОШ № 1 літературна гра «Казкар датського королівства». Діти узнали багато цікавого про життєвий і творчий шлях Г. Х. Андерсена, 210-річчя від дня народження якого святкує весь світ. Дітлахи згадали відомі в усьому світі казки «Снігова королева», «Стійкий олов’яний солдатик», «Дюймовочка» та інші, численні екранізації, мультфільми, театральні постановки. Захід провела завідуюча читальною залою Разенкова Ю. І. Наприкінці всі учасники заходу отримали призи.

 

Новини та події

08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 06/12/2019
На захист рідної землі
Урок мужності

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16