26/03/2015 / Шевченківський р-н

II етап конкурсу «Найкращий читач 2015 року»

Шевченківська ЦРБ

26 березня 2015 року учні 6-8 класів, переможці I туру конкурсу «Найкращий читач України-2015» зібралися в читальній залі Шевченківської районної бібліотеки, щоб прийняти участь в II етапі конкурсу.

 

 

Це свято-конкурс розумників і розумниць, найкращих читачів бібліотек Шевченківського району, які люблять книги і дружать з ними, та зайняли призові місця в своїх бібліотеках і були запрошені для участі у районному етапі цього конкурсу.
Організовуючи районний етап, працівники районної дитячої бібліотеки мали за мету вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, переосмислення і творчої інтерпретації прочитаного; залучення до читання дітей, які не мають навичок чи потреби постійного читання; популяризацію найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури; привернення уваги громадськості до проблеми дитячого читання.
Для участі в конкурсі діти підготували творчі роботи, а також розповідали про улюблену книгу, висловлюючи особисту думку про прочитане, відповідали на запитання, демонструючи свою ерудицію, знання художніх творів та творчості письменників і поетів.
Всі присутні отримали можливість дізнатися про читацькі інтереси книгоманів району та переконались, що їх однолітки теж люблять читати.
Під час виступів в залі панувала атмосфера зацікавленості, кожний виступ сприймався з великою увагою. Ведучі - Любченко Олена та Гутнік Олена -заохочували конкурсантів та проводили конкурси.
Журі, до складу якого входили представники районної бібліотеки та відділу культури, підбило підсумки конкурсу і визначило переможців.
Переможець серед учнів 6 класів – Ляшенко Олена (Сподобівська ЗОШ І-ІІ ступенів), серед учнів 7 класів - Єршов Олександр (Шевченківській ліцей Шевченківської райради); серед учнів 8 класів – Куріпка Ольга (Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
Близькі до перемоги були учні: Красуля Олександра -учениця 8-Б класу Шевченківського ліцею Шевченківської райради; Деревянко Євген - учень 6-Б класу Шевченківського ліцею Шевченківської райради; Гусейнов Ростислав - учень7-го класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Творче змагання стало цікавим і змістовним завдяки сприянню спіробітників бібліотек-філій та бібліотекарю Шевченківського ліцею Шевченківської райради, які провели змагання на I етапі, та супроводжували дітей для участі в районному етапі.
А переможці районного етапу візьмуть участь в ІІІ обласному конкурсі «Найкращий читач 2015 року», який відбудеться в квітні цього року.

 

Новини та події

11/03/2020
Єднаймо душі словом і пензлем Кобзаря
Мистецька мандрівка 11/03/2020
Наша гордість – безсмертний Кобзар
Книжкова виставка 11/03/2020
Вічне слово Кобзаря
Літературна година 11/03/2020
Книгоманія-2020
Всеукраїнський конкурс дитячого читання 11/03/2020
Музична спадщина Михайла Вербицького
Патріотична бесіда 11/03/2020
Шевченково слово в віках не старіє
Усний журнал 11/03/2020
І знову линуть думи Кобзаря
Поетична година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16