14/03/2015 / Дергачівський р-н

Спадкоємність поколінь

Конкурс бабусь та онучок (Дергачівська ЦБС)

Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. В родині людина робить свої перші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра, вчиться шанувати свій рід, свою землю.

Наша родина – це не лише мама й тато. Що то за родина, в якій немає старійшин роду, тобто бабусь і дідусів! Бабуся – берегиня роду, невгамовна трудівниця, її руки не знають спочину ніде і ніколи. Бабуся! Бабусенька! Бабуня-солодуня! Яке ніжне, красиве, лагідне, пестливе й тепле слово! А чому? А тому, що бабуся – це мамина або татова мама, отже вона прожила на світі удвічі більше, як наші мама чи тато. Бачила у житті удвоє більше. І ми, мабуть, удвоє дорожчі для неї, бо ми – дитина її дитини. Правду кажуть у народі: «Діти – це діти, а справжні діти – це онуки».
Отже, 14 березня 2015 року у Слатинському сільському клубі відбувся конкурс «Бабуся і онучка», організований працівниками клубу та співробітниками Слатинської бібліотеки-філії № 2. Учасниками конкурсу стали любі бабусі та їх найкращі онучки: Остапенко Ольга Михайлівна та Чернова Аня, Черніченко Ольга Борисівна та Загорна Ліза, Іщенко Вікторія Володимирівна та Черняєва Ніка, Стецюн Олександра Данилівна та Гвоздік Саша, Лапенко Галина Михайлівна та Гейда Поля.
Розпочався конкурс із домашнього завдання: «Знайомство з бабусею». Чарівні онучки розповіли про захоплення бабусь та порадували присутніх своїми талантами. А для детальнішого знайомства з конкурсантками ведуча Цилюрік Аліна брала міні-інтерв’ю у кожної учасниці-бабусі (провела експрес-опитування бабусь) та продовжила конкурсну програму. І поки журі підводило підсумки, учасники художньої самодіяльності клубу привітали глядачів піснями й танцями. Та ось настав хвилюючий момент нагородження. Члени журі одноголосно визначили переможницями всіх учасниць і з найщирішими, найтеплішими побажаннями нагородили грамотами та цінними подарунками, а учасників художньої самодіяльності пригостили солодощами.
Тож, шануймо кожну мить життя, вона безцінна, уміймо нею дорожити, даруймо один одному щиру любов, шану, ніжність, відданість й повагу, і все це нехай скріпляється взаєморозумінням, щоб не стерлася та невидима грань спадкоємності поколінь…

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16