13/03/2015 / Кегичівський р-н

Вічне слово Кобзаря

Районний фестиваль читців-аматорів (Кегичівська ЦБС)

13 березня 2015 року на Кегичівщині відбувся IV районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря». Подібні конкурси проводяться і в інших районах Харківської області. Але на такому рівні і в таких масштабах – лише в одиниць.

 

 

Ініціатива започаткувати даний фестиваль виникла у бібліотечних працівників і отримала підтримку начальника відділу культури і туризму Кегичівської районної державної адміністрації О. О. Терех. А вже за два роки до підготовки і проведення фестивалю почали долучатися і працівники клубних закладів району.
Так, вже другий рік поспіль фестиваль відкривають учасники хору районного будинку культури піснею «Реве та стогне Дніпр широкий». Натомість, «Заповіт» у їх виконанні прозвучав вперше. До речі, зі сцени пролунали й інші пісні на слова Тараса Шевченка у виконанні учасників фестивалю.
Загалом, на IV районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря» було подано 30 заявок від усіх бібліотек Кегичівської ЦБС. Приємно, що рівень виконавців нашого фестивалю невпинно зростає як в плані репертуару, так і в плані його подачі. Особливо це вирізняє тих, хто вже неодноразово брав участь у фестивалі: Вікторію Коростій (Красненська сільська бібліотека-філія), Віолету Гриценко (Софіївська сільська бібліотека-філія), Дарину Гольонко і Єлизавету Волошину (Кегичівська центральна дитяча бібліотека). Але трапляються і приємні несподіванки-відкриття, наприклад, Тетяна Мазур (Андріївська сільська бібліотека-філія), Анастасія Мороховець (Павлівська сільська бібліотека-філія), Марія Карпенко (Чапаєвська міська бібліотека-філія).
Приємно вразила наша колега – завідуюча Медведівською сільською бібліотекою-філією Галина Рудня. Шевченкова «Тополя» в її інтерпретації була справжнісіньким театром одного актора! А Світлана Сейко (Калинівська сільська бібліотека-філія) і Діана Кейрибарян (Новопарафіївська сільська бібліотека-філія) вразили експресивністю і відвертістю авторських творів. Оригінальним виявився і дует Віти Сидоренко та Людмили Даценко (Парасковіївська сільська бібліотека-філія).
У фіналі заходу начальник відділу культури і туризму РДА Олена Терех та директор Кегичівської ЦБС Тетяна Гула вручили спільні подяки всім учасникам фестивалю.
IV районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря» відійшов в історію. Він додав досвіду і організаторам, і тим, хто безпосередньо займався підготовкою виступаючих – нашим бібліотекарям. Кожен учасник, крім досвіду, отримав ще й можливість виявити свій талант читця, позбутися скутості і навчитися мистецтву опановувати себе у будь-якій ситуації. А всі присутні на заході серцем доторкнулися до нетлінного, вічного слова Тараса Григоровича Шевченка.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16