26/06/2012 / Ізюмський р-н

«Бібліотека – інформація – знання»

До Дня Конституції України

Дню Конституції України працівники Ізюмської ЦРБ присвятили захід «Нове життя нового прагне слова», який відбувся напередодні свята.

Бібліотеки України, зокрема Ізюмщини, як складові культурного, інформаційного, освітнього простору, забезпечують конституційні права громадян на вільний доступ до інформації та знань, дають їм можливість долучатися до національного надбання - книжкового фонду. Серед усіх закладів культури бібліотека найбільш наближена до місцевої громади і є доступною установою.
Ізюмська центральна районна бібліотека має особливий статус, бо обслуговує населення як міста, так і району. Для отримання інформації бібліотека надає своїм читачам 62 найменування періодичних видань: 46 журналів та 16 газет різної тематики.
28 червня ми традиційно святкуємо День Конституції України. У цьому році напередодні свята директор районної бібліотеки Лисаченко В.М. та бібліотекарі Корнієнко С.І., Тищенкова М.Є. зустрілися з працівниками та відвідувачами територіально центру. Зустріч, яка мала назву «Нове життя нового прагне слова», пройшла в формі прес-калейдоскопа і виявилася цікавою та актуальною. Були обговорені зміст та значення періодичних видань, які надходять до бібліотеки. Присутні детально ознайомилися з найбільш цікавими та популярними виданнями «Лиза», «Единственная», «Истории из жизни», «Люблю готовить», «ЗОЖ», «АИФ», «Порадниця» та іншими. Цілком заслужену увагу привернули до себе наші місцеві періодичні видання «СІАТ» та «Обрії Ізюмщини».
Присутні на заході громадяни проявляли зацікавленість, ставили питання, висловлювали свої думки. Зустріч була наповненою та емоційною, а це знак того, що людям не байдуже життя в усіх його проявах, що бажання і необхідність знати більше і вчасно робить людину особистістю.

 

Новини та події

20/09/2021
Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним
Книжково-тематичну виставку 20/09/2021
Сторінками забутих книг
Ретро-виставка 20/09/2021
Пам’ятаємо, зберігаємо, не забуваємо
Історична година 20/09/2021
Україна – земля героїчного народу
До Дня партизанської слави 18/09/2021
І. Багряний - видатний письменник і громадський діяч
Виставка-презентація 17/09/2021
Війною плакала земля
Марафон пам’яті 16/09/2021
І.Багряний: стежки до пізнання
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16