06/06/2012 / Лозівський р-н

Чи знаєш ти, як природу берегти ?

Екологічний ерудиціон у Катеринівській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС (до Дня охорони навколишнього середовища)

6 червня до Катеринівської сільської бібліотеки-філії завітали вихованці табору відпочинку «Олімп» Катеринівської ЗОШ, щоб поговорити про природу, про наше ставлення до неї, про повагу до всього живого та про наслідки поведінки людини в природі.

Сільські бібліотекарі-початківці

Під час екологічного ерудиціону читачі познайомилися з «Червоною книгою України», спробували відкрити маленькі таємниці природи, побували в лісовій аптеці та царстві комах, вгадували голоси птахів нашого краю, дізналися про пам’ятники, встановлені тваринам у різних країнах.
З особливою цікавістю діти прослухали розповідь бібліотекаря Михайлівської бібліотеки-філії В.К.Семитоцької про заказники та дендропарк, створені у Лозівському районі для захисту довкілля, і зокрема, про ботанічний заказник «Балка Михайлівська» та ентомологічний заказник «Михайлівський». На екрані монітору діти розглядали фотографії рідкісних, лікарських та декоративних квітучих рослин, а також тварин цих територій. Для них стало відкриттям, що добре відомі їм представники флори і фауни знаходяться під охороною закону.
Підсумовуючи почуте і побачене, учасники заходу дійшли висновку, що, забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому, кожен з нас повинен зробити хоча б один крок на покращення стану нашого довкілля, і кожен для себе повинен знайти його сам: хтось посадить дерево, хтось прибере сміття у своєму дворі, хтось не нарве букет з рідкісних квітів. Якщо ми дбатимемо про природу, то й вона завжди дбатиме про нас. Саме від нас залежить наше майбутнє!
Гостями цього заходу були бібліотекарі-початківці району, для яких він став майстер-класом від завідуючої бібліотеки-філії Оксани Станіславівни Зозулі.

 

Новини та події

20/09/2021
Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним
Книжково-тематичну виставку 20/09/2021
Сторінками забутих книг
Ретро-виставка 20/09/2021
Пам’ятаємо, зберігаємо, не забуваємо
Історична година 20/09/2021
Україна – земля героїчного народу
До Дня партизанської слави 18/09/2021
І. Багряний - видатний письменник і громадський діяч
Виставка-презентація 17/09/2021
Війною плакала земля
Марафон пам’яті 16/09/2021
І.Багряний: стежки до пізнання
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16