06/06/2012 / Лозівський р-н

Чи знаєш ти, як природу берегти ?

Екологічний ерудиціон у Катеринівській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС (до Дня охорони навколишнього середовища)

6 червня до Катеринівської сільської бібліотеки-філії завітали вихованці табору відпочинку «Олімп» Катеринівської ЗОШ, щоб поговорити про природу, про наше ставлення до неї, про повагу до всього живого та про наслідки поведінки людини в природі.

Сільські бібліотекарі-початківці

Під час екологічного ерудиціону читачі познайомилися з «Червоною книгою України», спробували відкрити маленькі таємниці природи, побували в лісовій аптеці та царстві комах, вгадували голоси птахів нашого краю, дізналися про пам’ятники, встановлені тваринам у різних країнах.
З особливою цікавістю діти прослухали розповідь бібліотекаря Михайлівської бібліотеки-філії В.К.Семитоцької про заказники та дендропарк, створені у Лозівському районі для захисту довкілля, і зокрема, про ботанічний заказник «Балка Михайлівська» та ентомологічний заказник «Михайлівський». На екрані монітору діти розглядали фотографії рідкісних, лікарських та декоративних квітучих рослин, а також тварин цих територій. Для них стало відкриттям, що добре відомі їм представники флори і фауни знаходяться під охороною закону.
Підсумовуючи почуте і побачене, учасники заходу дійшли висновку, що, забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому, кожен з нас повинен зробити хоча б один крок на покращення стану нашого довкілля, і кожен для себе повинен знайти його сам: хтось посадить дерево, хтось прибере сміття у своєму дворі, хтось не нарве букет з рідкісних квітів. Якщо ми дбатимемо про природу, то й вона завжди дбатиме про нас. Саме від нас залежить наше майбутнє!
Гостями цього заходу були бібліотекарі-початківці району, для яких він став майстер-класом від завідуючої бібліотеки-філії Оксани Станіславівни Зозулі.

 

Новини та події

21/05/2020
Свято вишиванки
До Дня вишиванки 15/05/2020
Нобелевський лауреат, народжений на Дворічанщині
До 175-річчя від дня народження І.Мечникова 08/05/2020
Сивий голубе, солдате, дякуємо тобі за свято!
Книжкова виставка 07/05/2020
Пам'ять серця, пам'ять сивини
Книжкова виставка 06/05/2020
А кров пролита маком сходить, як пам'ять тих воєнних літ
Виставка-пам’ять 22/04/2020
Світла радість Великодня
Онлайн-виставки 18/04/2020
Екологія виставляє рахунок
Виставка-протест

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16