01/06/2012 / Куп`янський р-н

„Чарівний світ дитинства”

День захисту дітей у Куп’янській ЦБС

Дитинство – найважливіший період в житті людини. Саме в цей час вона формується фізично, розумово, інтелектуально, саме дитинство визначає її подальше свідоме життя. Книги, прочитані у дитинстві, запам’ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток дитини.
Щороку, 1 червня, в Україні відзначають добре і радісне свято маленьких громадян – День захисту дітей.

 

 

Бібліотеки Куп’янської ЦБС до цього дня підготували безліч заходів, а також організували для дітей корисне і змістовне дозвілля.
В усіх сільських бібліотечних філіях були проведені літературні ранки, розважальні програми, конкурси, вікторини, літературні ігри та театралізовані постановки за літературними творами.
До Міжнародного дня захисту дітей центральна районна бібліотека провела розважальну програму для учнів 1 – 3 класів „Чарівний світ дитинства”. Завідуюча відділом обслуговування дітей та юнацтва ЦРБ Авксентьєва Н. В. розповіла присутнім про історію свята, провела з ними вікторину на тему улюблених казок, конкурс ерудитів „Мій найкращий літературний герой”. Діти з задоволенням відповідали на запитання, грали в літературні ігри, а переможці отримали призи.
Працівники Кіндрашівської сільської бібліотечної філії провели літературно-розважальну програму „Настрій розчудесний”. Діти брали участь у фізичній розминці, в „любительской тусовке”, вікторинах, конкурсах, грали в ігри. Завершилося свято дискотекою.
В Гусинському, Новоосинівському, Московському бібліотечних філіалах для дітей різних вікових категорій були проведені літературні ранки: „Майбутнє планети – в наших руках”, „Діти – це наше майбутнє”, „Чарівний світ дитинства”. Проводилися вікторини, цікаві конкурси, учасники свята розіграли сценку із казки „Ріпка”. Переможці конкурсів отримали подарунки.
Книжкова виставка „ Хай завжди будуть діти” та бесіда за матеріалами періодичних видань „Модне літо” пройшли в Нечволодівській бібліотечній філії.
У Кругляківській, Курилівській сільських бібліотеках відбулись літературно-музичні композиції для дітей 1 – 7 класів „День дитинства і миру на землі” та „Вам, щасливі наші діти”.
Працівники Петропавлівської, Просянської бібліотечних філій провели розважальні програми-конкурси „Світ очима дітей”, „Діти – наші квіти, діти – наша радість”. Присутні прослухали вірші, пісні про літо, подивились показ мод „Літо – 2012”. Діти всіх вікових категорій брали участь у конкурсі малюнків „Чарівний світ дитинства”. У своїх роботах вони відобразили героїв улюблених казок, шкільне життя, краєвиди рідного села.

 

Новини та події

20/09/2021
Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним
Книжково-тематичну виставку 20/09/2021
Сторінками забутих книг
Ретро-виставка 20/09/2021
Пам’ятаємо, зберігаємо, не забуваємо
Історична година 20/09/2021
Україна – земля героїчного народу
До Дня партизанської слави 18/09/2021
І. Багряний - видатний письменник і громадський діяч
Виставка-презентація 17/09/2021
Війною плакала земля
Марафон пам’яті 16/09/2021
І.Багряний: стежки до пізнання
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16