22/10/2014 / Чугуївський р-н

Відлуння пам'яті нашої

До 70-ти річчя від дня визволення України від фашистських загарбників (Чугуївська ЦБС)

22 жовтня 2014 року в Чугуївській міській загальноосвітній школі I- II й ступенів №4 бібліотекарі Чугуївської ЦБС провели відкритий виховний захід, присвячений 70-й річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників, з метою ознайомлення дітей з історією рідного краю, збагачення знань учнів про мужність народу в роки Великої Вітчизняної війни, виховання глибокої вдячності до захисників Вітчизни.

 

 

Щоб по-справжньому любити свій рідний край, треба досконало знати його історію, пам’ятати всі сторінки життя своїх пращурів. Завідуюча методико-бібліографічним відділом Самко А.В. познайомила всіх присутніх з визначними подіями Великої Вітчизняної війни, розповіла про військову пошту та показала фронтові листівки, представлені співробітниками Художньо-меморіального музею ім. І. Ю. Репіна.
Бібліотекарь Лановенко К.В. організувала перегляд документального фільму "Визволення України". Петрова Л.О. ознайомила з виставкою "Відлуння пам'яті нашої"та провела огляд літератури, представленою на виставці. На заході лунали щемкі рядки поезій, після декламування яких в очах присутніх з’являлися непрохані сльози. Бібліотекар Щедрова І.В. та завідуюча бібліотекою для юнацтва Петрова Л.О. ознайомили присутніх з творчістю нашого земляка, поета-фронтовика Василія Романовича Чугая та прочитали його вірши, присвячені Великій вітчизняній війні, вірші про страшні картини боїв, які точилися там, де нині колосяться ниви та буяють квіти, про гіркі втрати і скалічені долі тих, хто чекав, і тих, хто кував і наближав це свято.
Підростаюче покоління не повинно забувати про ті страшні роки. Саме тому, такими заходами ми намагаємося виховати в учнів почуття гордості за український народ та негативне ставлення до будь-яких проявів насильства. По закінченню заходу була організована справжня польова солдатська каша!
Низький уклін і сердечна подяка вам — усім, хто захищав рідну землю. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь.

 

Новини та події

17/01/2019
Чарівний світ творчості Марії Приймаченко
Книжкова виставка 17/01/2019
Ти одна і неподільна, Україно моя вільна!
Урок державності 17/01/2019
Переяславська рада: події та особистості
День бібліографії 16/01/2019
Зима прийшла і свята привела
Традиції зимових свят 16/01/2019
Зустріч з митцем
Творчий вечір Валерія Шахова 16/01/2019
Алмазний живопис
Виставка робіт 15/01/2019
Казковий, фантастичний світ Марії Приймаченко
З нагоди дня народження

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16