01/03/2012 / Зміївський р-н

«Складові успішної діяльності сучасної бібліотеки»

Семінар-практикум для бібліотечних фахівців Зміївського району


28 лютого 2012 року на базі Зміївської центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум для бібліотечних фахівців під назвою «Складові успішної діяльності сучасної бібліотеки».

 

 

Цього дня понад 40 працівників сільських, селищних, міських бібліотек району зібрались з метою обмінятись досвідом, обговорити важливі проблеми, разом розробити стратегію і тактику їх вирішення.
На загальний розгляд було представлено п’ять презентацій бібліотек ЦБС: Зміївської центральної, центральної дитячої бібліотеки, Шелудьківської, Соколівської та Геніївської сільських бібліотек, де діють Інтернет-центри. В них йшлося про перші спроби впровадження інноваційних методів обслуговування користувачів Інтернет-центрів, нещодавно відкритих у нашій місцевості. Презентації були створені працівниками Зміївської ЦБС, які освоїли сучасне комп’ютерне обладнання та оволоділи навиками роботи з програмним забезпеченням завдяки Харківському регіональному тренінговому центру, що діє у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці.
В підготовці і проведенні семінару брав участь волонтер Зміївської ЦБС Валерій Павлович Яшин. Завдяки його безкорисливій і плідній діяльності всі комп’ютери знаходяться у чудовому стані і відмінно працюють. «Цей Інтернет-центр став для мене, як фахівця з програмного забезпечення, у величезній нагоді, - говорить Валерій Павлович. Я також є його користувачем, і маю змогу регулярно і своєчасно знайомитись із ноу-хау, що підвищує мій професійний рівень. Особливої уваги варта висока швидкість та потужність зв’язку, зручність у режимі роботи бібліотеки – вихідний вівторок, безкоштовний доступ до світової інформаційної мережі. Дякую вам за те, що ви є».
До уваги присутніх було доведено графік проведення тренінгових занять на базі Зміївської центральної бібліотеки для бібліотечних працівників району по темі «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернет».

 

Новини та події

22/09/2021
Йшли у бій партизани
До Дня партизанської слави 21/09/2021
Героїчні подвиги українських партизанів
До Дня партизанської слави 21/09/2021
Міжнародний день миру
Книжкова виставка 21/09/2021
Я віддаю свій голос за мир!
До Дня миру 21/09/2021
Країна фантастики в творах Герберта Уеллса
Книжкова виставка 21/09/2021
Партизанські дороги
21/09/2021
Міжнародний день миру
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16