07/03/2012 / Зміївський р-н

Свято Міжнародного жіночого дня у Зміївському районі

Жіноче свято та Інтернет. Що їх об’єднує?


7 березня 2012 року Зміївська центральна бібліотека брала участь у районному святі, присвяченому Міжнародному жіночому дню 8 Березня, яке проходило у районному Будинку культури за сприяння глави Зміївської районної державної адміністрації, депутата Харківської обласної ради Євгена Мураєва.

 

 

У фойє приміщення працівники бібліотеки розгорнули книжково-ілюстративну виставку „Весняні передзвони для жінок”, де всім присутнім на святі жителям міста та району були запропоновані найновіші книжкові видання із фондів Зміївської ЦРБ, журнали „Ліза”, „Отдохни”, „Мир семьи”, „Жінка”, „Полина”, „Story”, „Viva”, присвячені найчарівнішій, найвродливішій, найдобрішій половині людства – жінкам. Для них цього дня лунали найкращі слова вдячності та найщиріші вітання.
Невід’ємною частиною заходу стала презентація Інтернет-центрів, що в рамках програми „Бібліоміст” з січня 2012 року діють у Зміївській центральній, центральній дитячій бібліотеках та Геніївській, Шелудьківській, Соколівській сільських філіях. Скориставшись послугами всесвітньої мережі, кожен відкриває для себе світ нових можливостей.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16