28/01/2014

Засідання клубу квітникарів „Лілея”

Понад п’ять років при відділі технічної і сільськогосподарської літератури Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки працює клуб квітникарів “Лілея”, який об’єднав усіх, хто цікавиться сучасними прийомами вирощування квітів, хто бажає удосконалювати свої знання по квітковому дизайну, фантазувати у своєму домі, садибі, квітнику.

 

 

Робота клубу проводиться у формі засідань та подорожей садами Харківщини і членів клубу. В його рамках організовуються книжкові виставки, виставки-букети, тематичні перегляди літератури. Стали доброю традицією виставки-обміни насіннєвого фонду клубу, обмін саджанцями серед квітникарів.
У спілкуванні члени клубу не обмежуються тільки своїм товариством. Постійними гостями клубу є фахівці сільського господарства: агроном Серікова Катерина; головний редактор газети “Сільський вісник” Володимир Столяренко, кандидат біологічних наук Рубіна Вікторія Вікторівна, озеленювач Леонтьєва Світлана, члени Харківського міського клубу садівників.
Проведення різноманітних заходів зробило засідання клубу „Лілея” насиченими і цікавими, надало змогу його учасникам представити широкий спектр думок, обмінятися досвідом, отримати масу позитивних вражень.
Закінчується зима, за якою прийде довгоочікувана весна… Весна, яка в черговий раз подарує нам різноманіття квітів і трав, розквіт яких ми так очікуємо з того моменту, коли придбали щось новеньке для свого квітника. Лячно, коли чекаєш: чи проросте, чи розквітне? Якщо корінці та цибулини – це досить надійний посадковий матеріал, то насіння…
Тож, не випадково чергове засідання клубу квітникарів “Лілея”, яке відбулося 28 січня 2014 року в Харківській ОУНБ, пройшло за темою: “Наступає сезон квіткової розсади”.
З особливою цікавістю прослухали члени клубу лекцію Рубіної В.В., керівника компанії “Живой мир сада” на тему: “Із якісного насіння – найкрасивіші квіти”, яка докладно, вичерпно розповіла про розмноження однорічних, дворічних та багаторічних квітково-декоративних рослин методом посіву насіння на розсаду.
Необхідну цінну інформацію квітникарі отримали з виступу Рязанової Алли Василівни – члена міського клубу садівників, яка детально розповіла, де і як можна придбати якісне насіння квітів, надала адреси, телефони магазинів та спеціалізованих фірм.
Учасники заходу мали змогу поспілкуватись у невимушеній атмосфері, знайти відповіді на питання, поділитись досвідом.
З нетерпінням задоволені квітникарі чекатимуть на наступну зустріч.

 

Новини та події

15/05/2019
Ремонт в бібліотеці? Працюємо на виїзді!
10/05/2019
Бджола збереже світ!
А чи збереже світ бджолу?

Виставка літератури 07/05/2019
Перемога. Одна на всіх
02/05/2019
Мій Харків. Роки лихоліття
Цикл історично-патріотичних зустрічей 26/04/2019
Великодня писанка
Книжкова виставка 22/04/2019
На Великдень і крашанки цілуються
19/04/2019
Как на свете без любви прожить
Музична година 18/04/2019
Екскурсія до бібліотеки
16/04/2019
Придбання квитків онлайн і не тільки!
11/04/2019
Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи
Заняття з підвищення кваліфікації 10/04/2019
''Морский бій'' та магазин ''Перець'' в
стінах бібліотеки

02/04/2019
Органічний город.
Що саджатимемо? Огірки!

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16