24/01/2014

Автентичний Кобзар: часи трагічного буття

Відеопортрет Т.Г.Шевченка

24 січня 2014 року працівники міського абонементу Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки провели в загальноосвітній школі-інтернаті №9 м. Харкова захід-відеопортрет «Автентичний Кобзар: часи трагічного буття».

 

 

На зустріч прийшли учні 7-9 класів та вчителі школи.
Під час заходу його учасники дізналися про маловідомі та цікаві факти з життя Т.Г.Шевченка, про його творчість, яка мала вирішальне значення в становленні й розвитку нової української літератури, затвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності та піднісши її до рівня передових літератур світу.
Тарас Григорович Шевченко, як художник займає одне із почесних місць в українському образотворчому мистецтві. Він був одним із перших, хто прокладав новий реалістичний напрям, основоположником критичного реалізму в українському мистецтві, зачинателем і видатним майстром офорту. Шевченко прекрасно володів всіма відомими тоді засобами графічного зображення.
Багато сказано про велич Тараса Григоровича Шевченка, Кобзаря, котрий став живим символом національної єдності, консолідації українського народу.
І до тепер його життя та творчість аналізуються, осмислюються вченими-шевченкознавцями, бо невизначеностей, спірних питань у шевченкознавстві ще багато.

 

Проекти, програми