16/01/2014

Тарас Григорович Шевченко: погляд із сучасності

Літературна відеогодина

16 січня 2014 року в читальному залі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки пройшла літературна відеогодина «Тарас Григорович Шевченко: погляд із сучасності», присвячений 200-річчю від народження Великого Кобзаря.

 

 

Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце.
2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.
На захід були запрошені учні Харківської вечірньої школи №3.
Співробітники міського абонементу бібліотеки розповіли присутнім про творчу діяльність Шевченка – поета, Шевченка –живописця. Його натхненні поетичні твори – неоціненний скарб світової літератури, а Тарас Григорович Шевченко як художник займає одне з найпочесніших місць в українському образотворчому мистецтві. Шевченко – невтомний борець за честь і гідність свого народу, свободу і незалежність вітчизни.
Учасники заходу ознайомились з презентацією, присвяченою життю та творчості Т. Г. Шевченка та переглянули фільм «Тарас Шевченко».
Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця. Світлий образ Великого Кобзаря безсмертний, як і сам народ, що породив його.

 

Проекти, програми