01/11/2013

В Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці завершився черговий цикл занять в рамках проекту «Відкрий для себе Інтернет»

З 28 жовтня по 1 листопада 2013 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках проекту «Відкрий для себе Інтернет» тривали заняття для читачів будь-якого віку, що бажають підвищити рівень своєї комп’ютерної грамотності та стати справжніми знавцями сучасних технологій.

 

 

Курси орієнтовані на як на користувачів, що вже мають деякий досвід роботи з ПК, так і на новачків. В програмі занять органічно поєднувалися теорія і практика, необхідна для закріплення отриманих знань. Часто вважається, що засвоїти навики праці з комп’ютерним обладнанням людям похилого віку дуже важко. Однак слухачі курсів довели, що це зовсім не так. За період навчання вони навчилися не боятися сучасної техніки, дізналися про роботу в найважливіших комп’ютерних програмах, зокрема Microsoft Word.
Важко уявити сьогоднішнє життя без Інтернету. Соціальні мережі, електронна пошта, Skype – все це спрощує спілкування між родичами, друзями, колегами, що можуть знаходитися на іншому кінці світу. Особливо актуально це для наших батьків, дідусів та бабусь, що з часом за станом здоров’я та іншими причинами не здатні відправлятися в далекі подорожі. Тому співробітники бібліотеки розповіли своїм вдячним «учням» про нюанси користування інтернет-сервісами для того, щоб завжди бути на зв’язку зі своїми близькими.
Не залишилося нерозглянутим і такий аспект, як пошук необхідної інформації – улюблених серіалів, новин та інших відео- та аудіоматеріалів - та скачування їх на знімні носії для переглядання вдома. До кожного учасника занять практикувався індивідуальний підхід: на будь-яке питання надавалася вичерпна відповідь, при необхідності і реальна допомога. Так, читач бібліотеки Едуард Середа, звернувшись до викладача курсів, зміг знайти нову електронну адресу Харківського обласного управління споживачів і написати їм листа через мережу Інтернет, що значно зменшує термін розгляду його прохання.
Усі присутні були дуже вдячні бібліотечним працівникам за консультації, нові знання та просто теплу та дружню атмосферу.

 

Новини та події

22/10/2021
Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги
Заняття з підвищення кваліфікації 06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16