05/11/2021

Університет третього віку «Протон» працює в бібліотеці

В Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшли перші заняття в рамках проекту «Університету третього віку «Протон».

 

 

Згідно з дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна займає перше місце в світі по розповсюдженню депресії, особливо серед людей пенсійного віку. На думку експертів, навчання - ефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку. Участь в навчальному процесі допомагає людям крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект.
В Україні “Університет третього віку Протон” - це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя. Слухачі Університету – люди похилого віку, що мають статус пенсіонера.
Проектом передбачено проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно – масових заходів.
На базі нашої бібліотеки працюють факультети з таких дисциплін як «Інформаційні технології», «Краєзнавство», «Стиль життя» які проводять працівники бібліотеки, тренери Регіонального тренінгового центру.
Лекційні та практичні заняття викликали жвавий інтерес серед слухачів.
Університет третього віку ПРОТОН це:
• Нові знання
• Цікаві зустрічі
• Спілкування
• Нові навички
• Посмішки
• Безбар’єрний доступ до освіти

 

Якщо ви пенсіонер, звертайтесь за телефонами: Регіональний менеджер у місті Харків+038 098 418 65 21 та до бібліотеки 731-25-16
Більше інформації на сайті: u3a.com.ua

 

Проекти, програми