02/11/2021

Тренерки в шоці!

Шалений ажіотаж на курс Інформаційні технології змусив нас перетворити одну групу студентів на дві.

До речі, ви знаєте, як заглянути в пам'ять власного комп'ютера? А наші "протончики" тепер точно знають! Принаймні групи Університету третього віку Протон, які відвідали друге заняття з курсу "Інформаційні технології".

 

 

Наразі з однієї групи було сформовано дві. Чому так? Тому що заняття складається з теоретичної та практичної частин. За нашим досвідом одночасно надавати консультаційну підтримку під час практики тренерській команді з 2-3 людей можливо не більше, ніж 10-11 учасникам. ????
Проте, коли йдеться про смартфони, ця цифра навіть зменшується через специфіку сучасних гаджетів. Різні моделі одного й того самого виробника смартфонів зачасту містять суттєві відмінності в інтерфейсі???? Через це робота зі смартфонами здебільшого індивідуальна і потребує концентрації тренера на одному учаснику.
Трохи побідкались і годі, адже нам надзвичайно приємно бачити таку кількість зацікавлених людей та знати, що ми допомагаємо розвинути навички цифрової грамотності.

Нагадуємо, що листопад - місяць цифрової грамотності в Україні. В рамках цієї ініціативи можна привернути увагу громад до бібліотечних консультацій, тренінгів та інших видів роботи, спрямованих на підвищення цифрових компетенцій.

 

Проекти, програми