24/10/2013

В бібліотеках Харківщини пройшов обласний День права

16 жовтня 2013 року на Харківщині вдруге пройшов загальнообласний День права, започаткований Головним управлінням юстиції в Харківській області.
Цього дня в бібліотеках області спільно зі спеціалістами в галузі права, органів виконавчої влади, правоохоронних органів, громадських організацій проводились різноманітні інформаційно-просвітні та дискусійні заходи, спрямовані на підвищення правової культури населення.

 

 

Зокрема, 16 жовтня 2013 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшла зустріч під назвою «Закони, які нас захищають», на яку були запрошені постійні користувачі, працівники бібліотеки та усі зацікавлені у тому, щоб більше дізнатись про правовий статус громадян у нашій державі.
Перед присутніми виступив адвокат Харківської громадської організації незрячих юристів О. Л. Лепетюк, який розповів присутнім про роботу організації, в якій він працює та свій про особистий досвід роботи в галузі права.
О. Л. Лепетюк наголосив на тому, що до нього та його колег може звернутися будь-хто, хто вважає, що його права порушуються. Для цього буде достатньо завітати в безкоштовні центри правової допомоги, які незабаром мають розпочати свою роботу. Юрист відповів на усі, поставлені йому питання, а учасники заходу висловили надію на продовження подібних зустрічей.
Долучилися до акції і бібліотеки Харківської області.
Практично в усіх ЦБС Харківщини були оформлені книжкові виставки та куточки правової тематики, метою яких було підвищення правової культури громадян і сприяння їхньої юридичної самоосвіти, розширення доступу населення до правової інформації.
Програма заходів, проведених в рамках обласного Дня права була насиченою та цікавою.
На заходи, що проходили в бібліотеках районних ЦБС, запрошувались фахівці-правознавці, представники районних управлінь юстиції в Харківській області та владних структур. На них розглядались питання, що стосувались пенсійної реформи, змін у трудовому законодавстві, приватизації, спадку, майнові питання, особливості законодавства стосовно охорони здоров’я, прав та обов’язків дитини, функціонування діючих дитячих будинків сімейного типу та проблеми прийомних сімей тощо.
Багатьом учасникам таких зустрічей були надані індивідуальні консультації з законодавчих питань.
Тож, як показує досвід, правове виховання населення поряд із сім’єю, школою та іншими соціокультурними закладами, є на сьогодні одним із пріоритетних напрямів роботи сучасної бібліотеки.
(Подробиці дивіться у додаткових матеріалах)

 


Додаткові матеріали

 День права у бібліотеках Харківської області(Оглядова довідка)
Скачати

 

Новини та події

23/01/2020
Що корисного у смартфонах?
Тренінг-курс з користування гаджетами 21/01/2020
Урядовий проєкт ''Дія. Цифрова освіта''
Тренінг для бібліотечних працівників
м. Харкова 20/01/2020
Марія Капніст. Горда сльоза
Вечір пам'яті 17/01/2020
Святочні вечори
14/01/2020
Як новий рік зустрінеш...
Зустріч у «Лілеї» 23/12/2019
Мистецтво мріяти
Відкриття виставки малюнків 22/12/2019
Цікавий Харків
Інформаційно-пізнавальна вікторина 20/12/2019
Віра в чудо
Інформаційно-музична година 19/12/2019
Цифрова грамотність актуальна у любому
віці.

Регіональний тренінговий центр розпочав
серію тренінгів для літніх людей у
подоланні цифрової нерівності. 12/12/2019
Вадим Крищенко. Постскриптум або Далі буде
Презентація книги 10/12/2019
«Томатна» зустріч
В гостях у «Лілеї» письменниця Н.М. Костіна-Кассанеллі 03/12/2019
Життя без обмежень
Інформаційна година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16