05/03/2021

Цифрова освіта на часі

Відбулися перші оновлені тренінги для користувачів

Підвищення цифрової грамотності населення сьогодні є нагальною потребою в нашому суспільстві.

 

 


Регіональний тренінговий центр провів тренінг для користувачів бібліотеки «Цифрова освіта на часі».
Навчальна програма курсу розрахована на 12 годин. Двогодинні заняття відбуваються 2 рази на тиждень. Значна увага при проведені тренінгу приділяється індивідуальному консультуванню слухачів, тому кількість людей у групі не перевищує 8 осіб.
Слухачів навчають користуватися смартфоном, Інтернетом, соціальними мережами, різними онлайн-сервісами, зокрема платформою «Дія. Цифрова освіта», додатками Viber, Instagram, Telegram тощо. Також пояснюють, як користуватися поштовою скринькою, завантажити потрібний додаток, зареєструватися на різних сайтах, навчають Інтернет безпеці та ін.
За час вимушеного локдауну ми переглянули програму тренінгів для користувачів бібліотеки, зробили їх більш сучасними, що відповідатимуть вимогам теперішнього часу.

Наш блок тренінгів вирішено зробити з 3-х частин:
«Цифрова освіта на часі. Знайомимось з гаджетами» - 4 год.
«Цифрова освіта на часі. Цифрова грамотність» - 4 год.
«Цифрова освіта на часі. Смартфон - для повсякденного життя» - 4 год.

Тренінги «Цифрова освіта на часі» допомагають слухачам вільно спілкуватися зі своїми близькими за кордоном України, без черг сплачувати за комунальні послуги, записатися на прийом до лікаря онлайн, замовляти ліки в аптеках, знаходити потрібну інформацію та заощаджувати на покупках через мережу Інтернет.
Чекаємо вас за адресою: Харків, вул. Кооперативна 13/2.
Запис на курси за телефоном: 731-25-16


 

Проекти, програми