03/03/2021

Літературний світ кохання

Виставка-інсталяція

Читаючи романи, кожна з нас захоплювалася, співпереживала, а часом уявляла себе в образі улюблених героїнь книг. Жінка для багатьох письменників є втіленням земної краси і неземного кохання.
«Літературний світ кохання» – така виставка-інсталяція представлена в РЦІ «Харківщина». Ми зібрали кілька знайомих жіночих образи і їх лялькові копії.

 

 

«Співаючі в тернику» Колін Маккалоу – «золота класика» любовного роману про долю Меггі Клірі, закоханої в духовного наставника її сім’ї, священика Ральфа де Брікассара.
«Я подумаю про це завтра» – ці слова яскравої, норовливої і навіженої Скарлетт відомі кожному, навіть хто і не читав «Віднесених вітром» Маргарет Мітчел.
Анна Кареніна з роману Льва Толстого, красива жінка заміжня за старим і нелюбим чоловіком, яка кинула виклик суспільству заради молодого і коханого, перестала бути просто персонажем і стала ім’ям прозивним.
Що таке «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте, якщо не історія Попелюшки із щасливим кінцем?
Тетяна Ларіна з «Євгенія Онєгіна» О. Пушкіна – цей образ уособлює чутливість, жіночність, мрійливість особистості.
Булгаківська Маргарита – образ, безсумнівно, яскравий, своєрідний, люблячий свободу, із вічною мрією: покинути ненависну реальність суспільства.
Прекрасні героїні надихають розумом, винахідливістю, сильним характером і добротою, ніжністю та чутливістю.

 

Проекти, програми