15/02/2021

Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи

З 15 лютого 2021 року в ХОУНБ розпочато онлайн роботу з підвищення кваліфікації завідувачів бібліотек-філій публічних бібліотек Харківської області та міста Харкова за темою «Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи».

 

 

Заняття розпочала провідний бібліотекар відділу технічної та сільськогосподарської літератури ХОУНБ Ольга Зубренко. Вона виступила з наступними темами «Віртуальна виставка – актуальний інструмент промоції фондів» «Конфліктологія в бібліотеці: шляхи вирішення та правильна поведінка в конфлікті», «ЗМІ. Довіряй, але перевіряй. Як бути медіаграмотним».
Марія Кучеренко, зав. відділу комплектування літератури ХОУНБ, розповіла про облік документів в бібліотеці.
З питаннями планування та звітності роботи публічних бібліотек та з електронною системою моніторингу базової мережі публічних бібліотек (ЕСМАР) учасників ознайомила Ганна Бакаєва, завідувач науково-методичним відділом ХОУНБ.
Протягом наступних днів бібліотекарі дізнаються про роботу бібліотек в умовах децентралізації та етапи реалізації національного проєкту «Дія. Цифрова освіта», про бібліотечне краєзнавство у сучасному просторі, про дистанційні послуги бібліотек в умовах карантину, про ведення бібліотечних сторінок у Facebook та Instagram, про особливості систематизації документів за УДК та багато іншого.

 

Проекти, програми