02/11/2020

Конкурс «ВікіХарківщина2020» стартував!

1 листопада 2020 року розпочався щорічний конкурс статей та фотографій «ВікіХарківщина 2020»

В українській Вікіпедії 1 листопада розпочався щорічний конкурс статей та фотографій «ВікіХарківщина 2020» для співробітників та користувачів публічних бібліотек Харківської області.
Організаторами цього цього конкурсу виступають:
• Громадська організація «Вікімедіа Україна».
• Харківська обласна універсальна наукова бібліотека
• Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації
• Харківське обласне відділення Української бібліотечної асоціації
Також партнером цьогорічного конкурсу є Північно-Східний відділ Українського інституту національної пам'яті.
Конкурс має на меті популяризувати населені пункти, цікаві місця та відомих людей Харківщини через україномовний розділ Вікіпедії і проводиться серед бібліотекарів та читачів бібліотек з тієї причини, що саме книгозбірні провадять велику роботу із збирання та популяризації краєзнавчих видань і публікацій.
«Участь у конкурсі можуть взяти як бібліотекарі, так і користувачі бібліотек. Читачі, щоби взяти участь, мають обов'язково проінформувати якусь одну бібліотеку про своє бажання долучитися до конкурсу будь-яким способом до кінця конкурсу, щоби такий внесок можна було зарахувати до командного заліку цієї бібліотеки», – повідомила директорка Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Наталя Шостко.
«Популяризація своїх громад, міст і сіл стає вельми актуальною не лише через новий адміністративно-територіальний поділ, а й тому, що, як наукові дослідження, якісні статті у Вікіпедії про міста і села чи туристичні принади впливають на вибір людей щодо місця свого відпочинку», – зазначив член організаційного комітету конкурсу Сергій Петров.
Конкурс «ВікіХарківщина 2020» триватиме протягом всього листопада до 30 числа включно. Переможці отримають подарункові сертифікати інтернет-магазинів та сувеніри із символікою Вікіпедії.
Всю детальну інформацію, рекомендації та корисні посилання ви отримаєте завітавши на сторінку конкурсу на сайті бібліотеки.

 

Проекти, програми