06/10/2020

Організаційно-методична робота: складові успіху в умовах викликів сучасності

Школа методиста

З 5 жовтня 2020 року в ХОУНБ розпочато онлайн роботу обласної Школи методиста для бібліотечних працівників публічних бібліотек Харківської області за темою «Організаційно-методична робота: складові успіху в умовах викликів сучасності».

 

 

Про організацію та ведення бібліотечних сторінок у Facebook, Instagram та про роль методиста в професійному розвитку бібліотечних працівників за допомогою сервісів Веб 2.0 розповіла провідний методист методичного відділу ХОУНБ В.С. Завгородня.
З питаннями планування та звітності роботи публічних бібліотек присутніх ознайомила Г.В. Бакаєва, завідувач науково-методичним відділом ХОУНБ. Також вона розкрила питання «Чи зможуть бібліотеки впливати на покращення екологічної ситуації».
Провідний бібліотекар відділу технічної та сільськогосподарської літератури ХОУНБ О.В. Зубренко розповіла про віртуальні виставки як інструмент промоції фондів та конфліктологію в бібліотеці.
Л.М.Федотова, заступник директора з наукової роботи ХОУНБ, розглянула питання обліку документів в бібліотеці.
Про роботу бібліотек в умовах децентралізації та етапи національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» розповіла директор ХОУНБ Н.І.Шостко.
З темами «Бібліотечне краєзнавство у сучасному просторі» та «Стандарти в роботі бібліографа» до учасників звернулася Л.О.Сашкова, завідувач Регіональним центром «Харківщина» ХОУНБ.
Протягом наступних днів бібліотекарі дізнаються про особливості проведення конкурсу Вікі Харківщина 2020, про вплив простору сучасної бібліотеки на розвиток територіальної громади, про сучасний стан стандартизації, дистанційні послуги бібліотек в умовах карантину та багато іншого.

 

Проекти, програми