28/07/2020

Літо... Лілії... ''Лілея''...

Онлайн-засідання клубу квітникарів ''Лілея''

Карантинні будні бібліотеки продовжуються. В умовах пандемії перед учасниками клубу квітникарів ''Лілея'' постало складне питання - зустрітись та поспілкуватись хочеться, але як це зробити, не порушуючи карантинні обмеження? ''Складним питанням - прості рішення'', - подумали бібліотекарі та розпочали серію онлайн-зустрічей.

 

 

Чергове онлайн-засідання пройшло під назвою ''Середина літа - справжнє свято квітів''. Саме зараз наші квітникарі мають змогу милуватись пишним цвітінням улюблених рослин. Милуватись вирішили всі разом та поділились під час зустрічі світлинами квітучої краси на своїх ділянках. А щоб примножувати та ефективніше зберігати цю красу, ознайомились із новими випусками періодичних видань для квітникарів та іншою корисною літературою. Зокрема, з останнього номеру газети ''Сільський вісник'' учасники та учасниці зустрічі взяли до обговорення новий каталог лілій. Поділившись своїм досвідом та обмінявшись враженнями, ми дійшли висновку, що найбільш морозостійкі, невибагливі та стійкі до захворювань - азіатські гібриди.
Літо в самому розпалі, проте попереду сезон осінньої посадки та закупівлі рослин. Кожен з дачників має свої перевірені місця, де він купує насіння і посадковий матеріал. Все частіше, особливо за умов карантину, люди обирають купівлю через інтернет-магазини. ''Лілея'' також ''у темі''! Щоб учасники та учасниці клубу купували спокійно та могли бути впевненими у результаті, ми підготували для них добірку надійних інтернет-магазинів, де купуємо самі, а також попросили їх поділитись своїми магазинами.
Словом, зустріч була насичена, як і завжди в ''Лілеї''. Проте, всі ми сумуємо за живим спілкуванням, тож домовились влаштувати засідання офлайн найближчим часом, з дотриманням всіх умов захисту.

 

Проекти, програми