20/02/2020

Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи

Cемінар

19 та 20 лютого 2020 року в ХОУНБ відбувся семінар для завідувачів публічними бібліотеками-філіями Харківської області на тему: «Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи».

 

 

З темою «Публічна бібліотека і реалізація завдань соціальної політики» виступила Л.М.Федотова, заступник директора з наукової роботи ХОУНБ.
Про облік нових надходжень літератури та вилучення з фондів, перевірку та основні аспекти збереження бібліотечних фондів розповіла М.І. Кучеренко, зав. відділу комплектування літератури ХОУНБ.
З питаннями планування роботи публічних бібліотек та аналізом інформаційних звітів публічних бібліотек Харківської обл. присутніх ознайомила Г.В.Бакаєва, завідувач науково-методичного відділу ХОУНБ.
Головний методист ХОУНБ Н.М. Грачова розкрила теми «Соціальна мережа Фейсбук в системі бібліотечних Інтернет-комунікацій» та «Поширення та популяризація краєзнавчих матеріалів в українській Вікіпедії».
В.С. Завгородня, співробітник методичного відділу ХОУНБ, розповіла про бібліотеку в Instagram, про те, як вести свою сторінку та де шукати ідеї.
З питаннями «Робота бібліотек в умовах децентралізації» та «Етапи реалізації національного проєкту "Дія. Цифрова освіта"» виступила Н.І. Шостко - директор ХОУНБ.
Тему «Бібліотечне краєзнавство у сучасному просторі» розкрила Л.О.Сашкова , завідуюча Регіональним інформаційним центром “Харківщина” ХОУНБ.

 

Проекти, програми