21/01/2020

Урядовий проєкт ''Дія. Цифрова освіта''

Тренінг для бібліотечних працівників м. Харкова

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека долучилася до реалізації проєкту «Дія. Цифрова освіта» на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua

 

 

21 січня працівники Харківської ОУНБ взяли участь у тренінгу для бібліотечних працівників м. Харкова, який був організований Офісом реформ Харківської міської ради на базі Центральної бібліотеки ім. В. В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова.
В рамках тренінгу Powercode Аcademy навчила основним правилам безпеки в Інтернеті. Учасники заходу також отримали інформацію про проєкт ''Дія. Цифрова освіта'' та Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, прослухавши вебінар. Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, розповіла про Національну кампанію з цифрової грамотності, яка відкриває нові можливості в масштабному освітньому проєкті.
Навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності безкоштовне і розраховане на:
- людей, які взагалі не вміють користуватися Інтернетом або мають мінімальні знання та навички;
- батьків, які хочуть вберегти дітей від шкідливих онлайн матеріалів;
- вчителів, які навчаться використовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим та ефективним.
Матеріал легко засвоїти шляхом перегляду короткометражних освітніх серіалів за участю експертів та знаменитостей.
Кожен може навчитися цифровим навичкам, а бібліотекар вам допоможе і все пояснить. Навчаймося разом!

 

Проекти, програми