20/08/2013

У Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці завершився тренінг «Адвокація в бібліотеці» в рамках програми «Бібліоміст»

19-20 серпня 2013 року в Харківській обласній універсальній бібліотеці в рамках програми «Бібліоміст» відбувся тренінг «Адвокація в бібліотеці», який проводив сертифікований тренер з питань соціальної комунікації та керівник експертної групи «Бюро аналізу політики» (м. Суми) В. Бобиренко.

 

 

Тренінг проходив досить невимушено і з самого початку виявився цікавим для його учасників. Так, вони мали змогу дізнатися, що таке адвокація, як створювати власні проекти та правильно підібрати стратегію для їхньої реалізації. В сучасних умовах найбільш плідною виявляється співпраця бібліотек та громадських організацій, які можуть спільно втілювати дуже важливі соціальні ініціативи, що стосуються найбільш незахищених верств населення, наприклад, дітей, людей похилого віку та ін.
Завдяки ігровій формі, в якій проходив тренінг, бібліотекарі мали змогу спробувати свої сили в самостійному плануванні проектів: визначити проблеми, які потребують вирішення, сформулювати цілі, обрати найбільш відповідну тактику їх досягнення та виконати моніторинг по завершенні того чи іншого проекту. Також були розглянуті основні правила менеджменту в коаліції громадських організацій та державних установ та механізм отримання грантів і функціонування державних механізмів в цій сфері.
В. Бобиренко також наголосив на необхідності вмілого лобіювання інтересів представниками будь-яких установ, зокрема, бібліотек, в органах влади та розповів про мистецтво ведення переговорів і секрети успішного створення ключового повідомлення. Таким чином, учасники тренінгу зможуть в майбутньому бути успішними громадськими представниками своїх організацій та відстоювати їх інтереси на всіх рівнях.
В заході взяли участь представники як міських, так і районних бібліотечних установ, зокрема, ХНДБ ім.. В. Короленка, ЦБ ім. Г. Ф. Квітки-Основ’яненка Ленінського р-ну м. Харкова, Харківської обласної бібліотеки для дітей, ЦБС Київського, Фрунзенського та Комінтернівського р-нів м. Харкова, ЦБ ім. В. В. Маяковського м. Харкова, ЦМб ім.. В. Г. Белінського, Харківської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки ім. К. С. Станіславського, Зміївської, Дергачівської та Чугуївської ЦБС.

 

Новини та події

22/10/2021
Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги
Заняття з підвищення кваліфікації 06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16