01/08/2013

Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє

Харківська ОУНБ взяла участь у Луганському Міжрегіональному Ярмарку бібліотечних інновацій

24-25 липня 2013 року у Луганську проходив Міжрегіональний ярмарок ''Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє'', на якому були представлені послуги та проекти, що реалізуються для місцевих громад бібліотеками Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Харківської областей.

 

 

В урочистій церемонії відкриття Ярмарку 24 липня взяли участь Мумтаза Абдуразакова, заступник директора Програми «Бібліоміст»; Юрій Хунов, заступник голови Луганської обласної ради; Ірина Григор’єва, начальник управління культури Луганської ОМА; Інна Рибянцева, директор Луганської ОУНБ ім. М. Горького. Учасниками цієї масштабної міжрегіональної культурної події стали представники бібліотек, громадських організацій, місцевої влади, ЗМІ, студенти та громадські активісти, які підтримують бібліотеки.
Ярмарок запропонував своїм учасникам різноманітну програму – виставкову, ділову, навчальну. В його рамках експонувався інноваційний бібліотечний досвід, відбувалися презентації інноваційних проектів та ідей, демонструвалися бібліотечні відео переможців конкурсу «БібліоКінофест 2.0 Сучасна бібліотека сучасним людям». Одночасно з роботою експозицій проходила конференція у форматі «пошук майбутнього».
Бібліотекам-учасницям ярмарку було запропоноване експомісце для презентації свого інноваційного проекту. Зміст представленого бібліотечного досвіду розкривався через фотографії, інсталяції, рекламну продукцію, афіші, плакати, мультимедійні презентації, демонстрацію відео, етнокомпозиції та інші креативні форми. День, наповнений творчим спілкуванням бібліотекарів, дарував нові ідеї, знайомив з цікавими проектами.
Харківська обласна універсальна наукова бібліотека представила на ярмарку у Луганську інноваційний проект на допомогу розвитку внутрішнього туризму на Слобожанщині «Харківщина: маєте побачити – зможете відчути». Його мета – створити розгалужену мережу туристично-інформаційних пунктів в публічних бібліотеках Харківщини, сформувати електронну базу даних про унікальні туристичні об’єкти, створити віртуальну інформаційно-довідкову службу для туристів.
В ході реалізації проекту в публічних бібліотеках Харківщини було відкрито 44 туристсько-інформаційних пункти, які вже надають громаді різноманітні послуги серед яких: надання інформації щодо туристичних об’єктів районів та міст Харківської області, інформаційна підтримка туристичних заходів, розробка віртуальних туристичних екскурсій, навчання користування е-послугами у сфері туризму, створення та розробка різноманітних туристичних маршрутів тощо.
Родзинкою нашої презентації стало туристичне on-line лото та інформаційний ресурс Харківської ОУНБ “Бібліотеки Харківської області”.

 

Серію міжрегіональних бібліотечних ярмарків «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє» було оголошено програмою «Бібліоміст». Впродовж липня вони пройшли у Сумах, Львові, Сімферополі, Луганську та Вінниці.
Підсумки проведених ярмарків будуть підведені восени поточного року під час Всеукраїнського ярмарку бібліотечних інновацій у м. Києві.

 


Довідка

 

Новини та події

29/07/2020
Запрошує «Бібліотечна онлайн альтанка».
28/07/2020
Літо... Лілії... ''Лілея''...
Онлайн-засідання клубу квітникарів ''Лілея'' 22/07/2020
Цифрова грамотність для сучасного
пенсіонера

Відео конференція ZOOM для активних
пенсіонерів 22/07/2020
«Все довкола співчуття чека мого…»
Книжкова виставка 16/07/2020
Нішеві культури
Книжкова виставка 15/07/2020
Асканія Нова - природне диво таврійського степу
Віртуальна подорож 14/07/2020
Вальс метеликів
Книжкова виставка 10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 09/07/2020
Добропарк: квітникарство як сенс життя
Віртуальна подорож 07/07/2020
...читати ЕТНОSTORIES...
Книжкова виставка 06/07/2020
Штори – перша скрипка інтер’єру
Книжкова виставка 01/07/2020
Сад фей: казкова прикраса ландшафту
Віртуальна консультація

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16