30/09/2011

Всеукраїнський день бібліотек

День відкритих дверей

30 вересня українські бібліотекарі відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Він був встановлений Указом Президента України у 1998 році ''враховуючи вагомий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства”.

Бібліотеки здавна називають храмами мудрості, бо книга – то наймогутніше джерело і скарбниця знань. Тож символічно, що День бібліотек припадає на християнське свято Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

 

 

З нагоди професійного свята Дня бібліотек, що традиційно відзначається 30 вересня, у день християнського свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшов День відкритих дверей – масштабна акція з метою формування позитивного іміджу бібліотеки, популяризації книги та залучення до бібліотеки нових читачів.

Працівники міського абонементу та читального залу бібліотеки цього дня перенесли свої робочі місця на вулицю, де біля центрального входу, просто неба було розгорнуто книжкові виставки „Під парасолькою” – „Чудо, имя которому книга” та „Читай! И пусть весь мир подожет!”; „Пікнік для гурманів” та „Улица читающих людей”.

В експозиції виставки „Улица читающих людей” було представлено розділи: „Дом детской книги” з великим вибором літератури для дітей - казок, книжок улюблених дитячих авторів. Особливою увагою у перехожих та читачів користувався стелаж із розділом „Ума палата”, де було представлено літературу про таємниці Всесвіту, гіпотези, теорії та відкриття, видатних особистостях та знаменних подіях. Дизайнерам-флористам, інтер’єр-дизайнерам, любителям ювелірного мистецтва та мистецтва художньої зброї було запропоновано видання із розділу „Студия дизайна „Вдохновение”, які дають вичерпну інформацію про те як облаштувати свою оселю, дачну садибу, побут в гармонії із навколишнім середовищем і законами природи. Здійснити подорож до любого куточка світу не виходячи з дому допоможуть книжки із „Туристичного агентства „Весь мир в камане”. Для тих, хто цікавиться історією костюму, сучасною модою було запропоновано „Музей моди”, де широко представлені видання як про сучасні моду і стиль, так і літопис про традиційне вбрання українців, історію моди ХХ сторіччя, а також популярні журнали моди „burda”, „Ательє”, „Шитье и крой” та інші. І звичайно, для чарівних читачок „Салон красоты” – запропонував нові зачіски, майстер-класи з основ манікюру, педикюру, татуажу.

Бенефіс гарбуза влаштували працівники відділу технічної та сільськогосподарської літератури бібліотеки. Читачам була запропонована виставка-експозиція „Ходить гарбуз по городу...” (Ходить гарбуз по місту і питає: „Чи ти є читачем бібліотеки?”);

Для перехожих було організовано фестиваль бобових „Зерносховище знань”, кожен учасник якого отримав у подарунок насіння квасолі.

Працівники Харківської ОУНБ вийшли на вулицю, де спілкувались із перехожими, розповідали їм про бібліотеку, запрошували до співпраці. Цього дня запис до бібліотеки для усіх бажаючих був безкоштовним. Всього стати читачами Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки виявили бажання близько 70 чоловік.

Вітаємо шановних колег-бібліотекарів із святом!

Бажаємо великого особистого щастя та творчої наснаги у роботі!

 

Новини та події

15/05/2019
Ремонт в бібліотеці? Працюємо на виїзді!
10/05/2019
Бджола збереже світ!
А чи збереже світ бджолу?

Виставка літератури 07/05/2019
Перемога. Одна на всіх
02/05/2019
Мій Харків. Роки лихоліття
Цикл історично-патріотичних зустрічей 26/04/2019
Великодня писанка
Книжкова виставка 22/04/2019
На Великдень і крашанки цілуються
19/04/2019
Как на свете без любви прожить
Музична година 18/04/2019
Екскурсія до бібліотеки
16/04/2019
Придбання квитків онлайн і не тільки!
11/04/2019
Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи
Заняття з підвищення кваліфікації 10/04/2019
''Морский бій'' та магазин ''Перець'' в
стінах бібліотеки

02/04/2019
Органічний город.
Що саджатимемо? Огірки!

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16