20/06/2013

В Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці продовжуються тренінги з е-урядування

18-20 червня 2013 року в Регіональному тренінговому центрі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки продовжено цикл тренінгів, спрямованих на оволодіння навиками роботи з електронними адміністративними та неадміністративними послугами для бібліотекарів та громадських організацій Харкова за проектом “Бібліоміст”.

 

 

Метою проекту “Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування” є залучення населення до вивчення та використання е-послуг й інструментів е-урядування на базі сучасно обладнаних публічних бібліотек. Проект виконується за фінансової підтримки IREX.
Цього разу учасниками навчання стали бібліотечні працівники Первомайського району Харківської області, а також Ленінського, Київського, Дзержинського та Комінтернівського районів м. Харкова і група пенсіонерів харківської неформальної організації “Допоможи собі сам”.
Програма тренінгу включала знайомство з поняттями е-урядування, е-демократія; ресурсами Інтернету, що пропонують електронні послуги на теренах України та Харківської області.
Тренери, провідний редактор РІЦ “Харківщина” ХОУНБ Н.І.Грайворонська і представник Харківського Фонду Місцевої Демократії Д.К.Костенко, ознайомили учасників з державною політикою розвитку, національними та регіональними інструментами в Україні та досвідом роботи інших країн.
Під час роботи за комп’ютерами слухачі ознайомились з сайтами органів влади різних рівнів, послугами, які там пропонуються, а також перевірили набуті навички роботи з отримання е-послуг.
По завершенню тренінгів бібліотекарі зможуть надавати фахові консультації для користувачів електронних послуг у своїх бібліотеках, а група слухачів-пенсіонерів – писати звернення до органів влади різних рівнів і конкретних народних депутатів, замовити квиток на транспорт, оплатити послуги ЖКГ.
У рамках проведення тренінгу відбувся круглий стіл за участю директора Департаменту культури і туризму ХОДА Д.Кузнєцова, регіонального представника програми “Бібліоміст” в Харківській області В.Щетиніна, директора Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Н.Шостко, інших почесних гостей та бібліотечних працівників районів області та міста.
Тренінг відвідали представники програми “Бібліоміст” (м. Київ) – керівник відділу адвокації і комунікації Ю.Ткачук, спеціаліст по грантам і фінансам О.Лісніченко.

 

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека та партнерська організація Фонд місцевої демократії беруть участь у впровадженні ініціативи “Публічні бібліотеки – мости до е-урядування” відповідно до Національного плану дій у рамках “Партнерства „Відкритий уряд”, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
Мета ініціативи: розповсюдження інформації про наявні е-послуги національного і регіонального рівнів, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, надання практичних навиків отримання послуг різним групам населення – користувачам цих послуг.

 


Довідка:

 

Новини та події

13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція 09/08/2021
Застілля
Інформаційна година 29/07/2021
Виходимо на фінішну пряму.
28/07/2021
«Ведення сторінок та груп бібліотек у Фейсбук»
Вебінар 27/07/2021
Квіткова абетка. Літера К, частина 2
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 21/07/2021
«Книжковий дайджест в Power Point»
Майстер –клас 02/07/2021
Літо з бібліотекою
01/07/2021
Архітектурна симфонія Харківщини

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16