09/09/2011

Зелені скарби України

Виставка експозиція

Щорічно у третю неділю вересня, згідно з Указом Президента України «Про День працівника лісу» від 28 серпня 1993 р. № 356/93, в Україні святкується професійне свято - День працівників лісу.
Беручи до уваги катастрофічний стан лісів планети, Генеральна Асамблея ООН оголосила 2011 рік міжнародним Роком лісів, і закликала уряди, інституції системи ООН, неурядові організації, приватний сектор докладати всіх зусиль для підвищення поінформованості громадськості та розвитку програми із невиснажливого використання, збереження та збалансованого розвитку лісів.

Шумлять віковічні ліси України, думають свою величну думку, такі всемогутні і такі беззахисні перед бездумним наступом цивілізації. Тож порозуміймося з ними, прийдімо до лісу, прислухаймося до тривожного шуму віщих крон, відчуймо, що ми теж частка природи і не осквернімо зеленого храму.
Про найцінніший дар природи – ліс, його багатства, цілющі функції і значення в охороні навколишнього середовища, величезну роль в житті людини, здатність істотно поліпшувати її стан здоров’я та самопочуття, можна дізнатись з видань, представлених на виставці „Зелені скарби України”, розгорнутої у відділі технічної та сільськогосподарської літератури Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки. Вони стануть у нагоді як спеціалістам, так і широкому загалу читачів.
Для квітникарів, любителів троянд, айстр в бібліотеці цими днями працює виставка-букет „Розы наполняют роскошью любой сад” та відкритий перегляд літератури „Зіркова корона осені – айстри”
Запрошуємо усіх бажаючих скористатись літературою із фондів бібліотеки.

 

Проекти, програми