13/06/2013

Публічна бібліотека – соціально-комунікативний та інформаційний центр громади

Засідання обласного клубу професійного і творчого спілкування директорів ЦБС

13 червня 2013 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося засідання обласного клубу професійного і творчого спілкування директорів ЦБС на тему: „Публічна бібліотека – соціально-комунікативний та інформаційний центр громади”.

 

 

З початком роботи обласного клубу присутніх привітала директор ХОУНБ Шостко Н.І. і зазначила, що публічні бібліотеки органічно поєднують традиційні і новітні інформаційні технології, впроваджують нові проекти, розширюють спектр послуг.
З підсумками роботи та перспективами розвитку бібліотек Харківської області на 2013 рік присутніх ознайомила Гавриш А.А., головний спеціаліст відділу культури, мистецтва та навчальних закладів Департаменту культури і туризму ХОДА.
Головний спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Харківській області Ковтуненко О.В. проінформувала про підвищення рівня правової культури громади, активну роботу по зміцненню законності і правопорядку.
Своїм досвідом по трансформації обласної бібліотеки для юнацтва, перетворення на сучасний інформаційний соціокультурний і дозвіллєвий центр поділилася директор Харківської обласної бібліотеки для юнацтва Жарова М.В.
Досвідом по організації Харківського обласного туристсько-інформаційного центру поділився заступник директора ОКЗ „Харківський обласний туристсько-інформаційний центр” Баландін І.В.
Із зацікавленістю члени клубу прослухали інформацію про організацію роботи туристсько-інформаційних пунктів Харківської області, з якими їх ознайомила Сашкова Л.О., завідувачка Регіональним інформаційним центром „Харківщина”.
З основними завданнями та пріоритетними напрямками роботи дитячих бібліотек в сучасних умовах ознайомив заступник директора з наукової діяльності Харківської обласної бібліотеки для дітей Драган Р.А.
Виступ регіонального представника програми “Бібліоміст” в Харківській області В.П. Щетиніна було присвячено реалізації проекту Програми “Бібліоміст” в Харківській області.
З особливостями та перспективами післядипломного навчання бібліотечних працівників на 2013-2014 роки ознайомила методист першої категорії Обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва Олійник О.В.
Директор Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Шостко Н.І. представила членам клубу презентацію проекту інформаційного ресурсу „Бібліотеки Харківської області” та розповіла про напрямки оптимізації мережі бібліотек Харківської області.
З інформацією „Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування” виступила провідний редактор РІЦ „Харківщина” Грайворонська Н.І.
Під час заходу в Харківській ОУНБ експонувалися:
фотовиставка: „Ми навчаємось, ми навчаємо”;
виставки літератури: „Книги – ювіляри 2013 року”; до дня Росії: „Российская история в лицах”; до дня народження О. С. Пушкіна (1799-1836), російського поета: „Образ, бережно хранимый”; „SPA-чтение”; „Школа ремонту”; „Зернові технології: обладнання, насіння, засоби захисту”; ''Затишний світ смачної їжї''.
На завершення засідання клубу працівники виробничого відділу організували майстер-клас „Частування заради спілкування”.

 

Новини та події

29/07/2020
Запрошує «Бібліотечна онлайн альтанка».
28/07/2020
Літо... Лілії... ''Лілея''...
Онлайн-засідання клубу квітникарів ''Лілея'' 22/07/2020
Цифрова грамотність для сучасного
пенсіонера

Відео конференція ZOOM для активних
пенсіонерів 22/07/2020
«Все довкола співчуття чека мого…»
Книжкова виставка 16/07/2020
Нішеві культури
Книжкова виставка 15/07/2020
Асканія Нова - природне диво таврійського степу
Віртуальна подорож 14/07/2020
Вальс метеликів
Книжкова виставка 10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 09/07/2020
Добропарк: квітникарство як сенс життя
Віртуальна подорож 07/07/2020
...читати ЕТНОSTORIES...
Книжкова виставка 06/07/2020
Штори – перша скрипка інтер’єру
Книжкова виставка 01/07/2020
Сад фей: казкова прикраса ландшафту
Віртуальна консультація

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16