13/06/2013

Публічна бібліотека – соціально-комунікативний та інформаційний центр громади

Засідання обласного клубу професійного і творчого спілкування директорів ЦБС

13 червня 2013 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося засідання обласного клубу професійного і творчого спілкування директорів ЦБС на тему: „Публічна бібліотека – соціально-комунікативний та інформаційний центр громади”.

 

 

З початком роботи обласного клубу присутніх привітала директор ХОУНБ Шостко Н.І. і зазначила, що публічні бібліотеки органічно поєднують традиційні і новітні інформаційні технології, впроваджують нові проекти, розширюють спектр послуг.
З підсумками роботи та перспективами розвитку бібліотек Харківської області на 2013 рік присутніх ознайомила Гавриш А.А., головний спеціаліст відділу культури, мистецтва та навчальних закладів Департаменту культури і туризму ХОДА.
Головний спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Харківській області Ковтуненко О.В. проінформувала про підвищення рівня правової культури громади, активну роботу по зміцненню законності і правопорядку.
Своїм досвідом по трансформації обласної бібліотеки для юнацтва, перетворення на сучасний інформаційний соціокультурний і дозвіллєвий центр поділилася директор Харківської обласної бібліотеки для юнацтва Жарова М.В.
Досвідом по організації Харківського обласного туристсько-інформаційного центру поділився заступник директора ОКЗ „Харківський обласний туристсько-інформаційний центр” Баландін І.В.
Із зацікавленістю члени клубу прослухали інформацію про організацію роботи туристсько-інформаційних пунктів Харківської області, з якими їх ознайомила Сашкова Л.О., завідувачка Регіональним інформаційним центром „Харківщина”.
З основними завданнями та пріоритетними напрямками роботи дитячих бібліотек в сучасних умовах ознайомив заступник директора з наукової діяльності Харківської обласної бібліотеки для дітей Драган Р.А.
Виступ регіонального представника програми “Бібліоміст” в Харківській області В.П. Щетиніна було присвячено реалізації проекту Програми “Бібліоміст” в Харківській області.
З особливостями та перспективами післядипломного навчання бібліотечних працівників на 2013-2014 роки ознайомила методист першої категорії Обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва Олійник О.В.
Директор Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Шостко Н.І. представила членам клубу презентацію проекту інформаційного ресурсу „Бібліотеки Харківської області” та розповіла про напрямки оптимізації мережі бібліотек Харківської області.
З інформацією „Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування” виступила провідний редактор РІЦ „Харківщина” Грайворонська Н.І.
Під час заходу в Харківській ОУНБ експонувалися:
фотовиставка: „Ми навчаємось, ми навчаємо”;
виставки літератури: „Книги – ювіляри 2013 року”; до дня Росії: „Российская история в лицах”; до дня народження О. С. Пушкіна (1799-1836), російського поета: „Образ, бережно хранимый”; „SPA-чтение”; „Школа ремонту”; „Зернові технології: обладнання, насіння, засоби захисту”; ''Затишний світ смачної їжї''.
На завершення засідання клубу працівники виробничого відділу організували майстер-клас „Частування заради спілкування”.

 

Новини та події

22/10/2021
Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги
Заняття з підвищення кваліфікації 06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16