10/06/2013

Зв’язки з мас-медіа та основи піару для публічних бібліотек

10 червня 2013 року програма «Бібліоміст» у співпраці з громадською організацією «Центр медіареформ» провела на базі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки одноденний тренінг по роботі зі ЗМІ та піару бібліотек. У тренінгу взяли участь працівники публічних бібліотек Харкова та Харківської області.

 

 

Відбір бібліотекарів до участі у тренігу проходив на конкурсній основі. Але, хто не пройшов відбір, виявили бажання відвідати тренінг на правах вільного слухача. Тому учасниками навчання стали понад двадцять працівників як провідних, так і публічних бібліотек Харкова та Харківської області, які мріють, щоб їх бібліотека стала зіркою медіа-простору.
В ході навчання учасники тренінгу навчилися, як зацікавити журналістів висвітити бібліотечні послуги та успіхи, як налагодити з ними відносини, опанували техніку написання меседжів, прес-релізів, освоїли секрети успішного повідомлення для преси та як просунути свою ідею та завоювати довіру в Інтернеті.
На практичних заняттях бібліотекарі навчалися визначати цільові аудиторії бібліотеки та готувати для них дієві меседжі, використовувати соціальні мережі для донесення їх до своїх аудиторій, організовувати та проводити публічні заходи (розробляти привабливий формат події, писати прес-анонс, продумувати стратегію розповсюдження інформації про подію, тощо).
Особливо зацікавилися учасники навчання плануванням, написанням та розповсюдженням прес-релізів, як основи успіху бібліотеки серед громади. Також доречними та корисними стали рекомендації щодо надання інтерв’ю на радіо та телебачення.
Заняття проводили директор Центру медіареформ, координатор та тренер навчальних проектів із журналістських стандартів та урядової комунікації, магістр з політичної комунікації Людмила Гуменюк та журналіст з 13-річним досвідом, випусковий редактор телеканалу «Україна», тренер для журналістів з питань професійних стандартів, дотримання професійної етики, інформаційного законодавства та трудового права в сфері ЗМІ Михайлина Скорик.
Тренінг отримав теплі відгуки та побажання від його учасників. Враховуючи набуті навички, випускникам надано можливість організовувати публічні заходи за підтримки тренерів.

 

Новини та події

22/10/2021
Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги
Заняття з підвищення кваліфікації 06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16