05/12/2017

Поцілована вранішнім сонцем

Чергове засідання клубу «Лілея»

Побачити як блакить неба єднається із полем блакитних емофіл на фоні узбережжя Тихого океану, пройтись під квітучою стріхою з ніжних гліциній, послухати тихий передзвін бамбукового лісу, що розташувався посеред міста, чи помилуватись цвітінням тисяч вишневих дерев – усе це можливо зробити під час подорожі до Японії.
5 грудня 2017 року, під час чергового засідання клубу «Лілея», бібліотекарі гостинно запросили членів клубу здійснити віртуальну мандрівку до країни, поцілованої вранішнім сонцем, непізнаної та дивовижної.

Під звуки традиційних японських мелодій, члени клубу милувались неймовірними пейзажами, зазирнули до саду птахів та квітів та зачаровано дивились на водяний сад ірисів.
Частинку Японії можна додати до будь-якого саду, варто лише посадити одну з рослин, що приїхали до нас із далекої країни та витримують наші кліматичні умови – японські анемони, японський клен, японські іриси тощо.
Більш того, Японію можна навіть скуштувати – ми перевірили це та спробували один з японських десертів, рецепт якого знайшли в одній із книг відділу технічної та сільськогосподарської літератури.
Після такого дивовижного вояжу до країни довголіття (середня продовжуваність життя японців найвища серед усіх країн світу), ми вирішили дізнатись більше про корисні для здоров’я шпинатні рослини: амарант, шпинат, лобода та мангольд. Член клубу Надія Павлівна Бурлакова розповіла про агротехніку вирощування та користь цих рослин для здоров’я.

 

Проекти, програми