06/06/2011

Цикл заходів ''Пушкінські дні''

6 червня світова громадськість відзначає 212-річницю від дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна.

Літературна творчість Олександра Пушкіна супроводжує нас протягом усього життя. Книги великого поета об'єднують людей різного віку, віросповідань, національностей. З його казками ми починаємо знайомитися, ще не навчившись читати. Ми напам'ять знаємо багато його творів і часто цитуємо їх у повсякденному житті.

У радянські часи день народження поета відзначався як Пушкінське свято поезії. Навіть за часів сталінського терору він супроводжувався пишними і урочистими заходами.
У наш час Пушкінський день в Росії відзначається щорічно. Державного статусу він набув у 1997 році згідно з Указом Президента РФ ''Про200-річчя з дня народження А.С. Пушкіна і встановлення Пушкінського дня Росії''.
Пушкінським дням була присвячена літературна година „Пушкіна Наталія Миколаївна. Дружина генія”, яку 6 червня провели працівники читального залу Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки у Територіальному центрі соціального обслуговування самотніх та непрацездатних людей Червонозаводського району м. Харкова.
До дня народження О.С. Пушкіна у Харківській ОУНБ було розгорнуто книжкові виставки „Образ, бережно хранимый” – на міському абонементі та „В союзе звуков, чувств и дум” – у читальному залі. На виставках широко представлено літературу про життя та творчість поета, його літературне надбання із фондів бібліотеки.

 

Проекти, програми